«Опозиційна платформа – За життя»: Натхненниками обстрілу телеканалу «112 Україна» є Зеленський і Луценко

Читать на русском
112 украина

Обстріл будівлі телеканалу «112 Україна» з гранатомета – це акт відвертого терору та залякування, а натхненниками цього терористичного акту є президент України Володимир Зеленський і генеральний прокурор Юрій Луценко, які розпалювали ворожість по відношенню до ряду українських телеканалів, в тому числі і до «112 Україна». Про це заявили в партії «Опозиційна платформа – За життя».

«А виконавцями цього нападу є, без сумніву, націонал-радикали, які відчували свою повну безпеку і безкарність під час президентства Петра Порошенка і сьогодні, після заяв президента Зеленського і генпрокурора Луценка, переконалися, що в країні нічого не змінилося», – йдеться в заяві.

В партії зазначили, що обстріл, зроблений напередодні прем’єри фільму Олівера Стоуна «Нерозказана історія», – лише одна з багатьох спроб залякати журналістів, змусити їх відмовитися від свого права на свободу слова та об’єктивне висвітлення подій в країні. «Цей фільм американського режисера, володаря трьох «Оскарів», викликав істеричну реакцію не тільки генерального прокурора Луценка, а й Нацради з питань телебачення і радіомовлення, яка вже погрожувала каналу санкціями і позаплановими перевірками», – нагадали в партії.

У той же час в «Опозиційній платформі – За життя» заявили, що канал «112 Україна» є не єдиною жертвою терору, що надихається нинішньою владою, яка нічим не відрізняється від колишньої: всього кілька днів тому об’єктом атак став телеканал NewsOne, який планував проведення неполітичного телемосту між простими жителями України і Росії.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що тиск на канали, неугодні владі, набув системного, силового і схвалюваного владою характеру. Кінцевою метою такого тиску є знищення інакомислення і вільнодумства в країні, зрощення влади і кримінальних, націонал-радикальних структур. Заявляємо, що наша політична сила буде боротися проти цього. Впевнені, що здорові демократичні сили і на Сході, і на Заході нас в цьому підтримають. Ми закликаємо весь цивілізований світ засудити наступ на свободу слова і думки в Україні і сказати тверде «ні» розгулу неонацизму в самому центрі Європи»- підкреслили в партії.


Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Паризька декларація: експерт оцінив, чи реально будуть західні війська в Україні

Стійкість, ресурси і нові правила гри: експерт пояснив, чому Трамп пропонує не мир, а заморозку війни

Якщо Трамп виступить в українському парламенті: експерт розповів знайдуться голоси у Раді за мирний план

Таємна змова чи реальний успіх: експерт пояснив, як США вдалося захопити Мадуро

«Трамп буде торгуватися»: експерт оцінив, чи настане мир в Україні у 2026 році

Може створити проблему, а не рішення: експерт пояснив, чим небезпечний мирний план США

Максимальний та реалістичний рівень: експерт оцінив, чи варто розраховувати на закінчення війни у ​​2026 році

Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Показати ще