«Сила права» звернулася до Президента із законодавчою ініціативою

Читать на русском
зеленский

“Сила права” звернулася до Президента України Володимира Зеленського із пропозицією подати до Верховної Ради підготовлений юридичною командою “Сили права” проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення інформаційної безпеки держави в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації Російською Федерацією частини території Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим і м. Севастополь”.

Проект Закону передбачає внесення змін до низки законодавчих актів з метою:

  • унеможливити розповсюдження міфів російської пропаганди, які заперечують факт збройної агресії Російської Федерації проти України;
  • нівелювати можливість використання українських ЗМІ для розповсюдження пропагандистських матеріалів Кремля;
  • підвищити рівень обізнаності громадян України, іноземців та осіб без громадянства про факт збройної агресії Російської Федерації проти України.

“Внесення таких змін сприятиме підвищенню ефективності боротьби із загрозами національній безпеці в інформаційній сфері та реалізації суверенного права України на відновлення і збереження її територіальної цілісності в межах міжнародно визнаного державного кордону, – зазначив голова “Сили права” Андрій Сенченко. – Сподіваємося, Президент уважно поставиться до нашої ініціативи і стане суб’єктом законодавчої ініціативи в цьому надважливому для країни та суспільства питанні”.

Весь пакет документів, в тому числі текст проекту Закону, доступний за посиланням.

 


Може створити проблему, а не рішення: експерт пояснив, чим небезпечний мирний план США

Максимальний та реалістичний рівень: експерт оцінив, чи варто розраховувати на закінчення війни у ​​2026 році

Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Показати ще