Сергій Шахов – явний фаворит парламентської гонки на Луганщині – ЗМІ

Читать на русском
Сергій Шахов – явний фаворит парламентської гонки на Луганщині – ЗМІ Сергій Шахов – явний фаворит парламентської гонки на Луганщині – ЗМІ

Одним з однозначних фаворитів парламентської гонки на Луганщині експерти називають Сергія Шахова

Про це йдеться в матеріалі інформаційного сайту” Трибун”.

Як пише видання, в обласному центрі – Сєверодонецьку (106 округ) – з великим відривом лідирує представник Команди Шахова Юрій Фурман. У Лисичанську (округ №107) великі шанси у адвоката Олександра Сухова, якого активно підтримує діючий нардеп Сергій Шахов. Що стосується округу № 112 (місто Рубіжне та частина Попаснянського району), – тут, ймовірно, перемогу отримає кандидат юридичних наук, відомий адвокат Сергій вельможний.

В окрузі № 113 зареєструвалося аж два Зеленських, але навряд чи вони складуть конкуренцію висуванцю від “Опозиційної платформи – За життя”, доктору юридичних наук, професору з Харкова Олександру Лукашеву.

У 114 окрузі без варіантів переможе серій Шахов. ЗМІ пише, що його рейтинги вищі, ніж у його основного конкурента – Валерія Мошенського, адже Шахов веде кампанію вже протягом трьох років.

“По 114 округу все те ж саме, що і по Сєверодонецьку. Мабуть, потенційні кандидати побачили, що немає сенсу боротися з Сергієм Шаховим і вирішили не висуватися там. Основна кандидатура і найбільш явний фаворит – це Сергій Шахов, який протягом останніх трьох років постійно працював на окрузі і має в кожному районі свої приймальні. Шахов досить пізнаваний, вміє говорити з людьми і дивувати їх”, – йдеться в статті.

Опубліковано:
Теги:

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

Показати ще