Суд виніс переможне рішення: Коровченко домігся скасування поштової реформи

Читать на русском
Коровченко

3-го липня 2019 року за позовом ГО «Громадський рух Сергія Коровченка «Оновлення» Окружний адміністративний суд Києва виніс рішення на користь громади – скасував наказ Міністерства інфраструктури, відповідно до якого у селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення

«У нової влади не буде іншого шляху, окрім як виконати рішення і повернути людям можливість користуватися послугами зв’язку. Робота стаціонарних поштових відділень має бути відновлена. Влада має служити людям», – прокоментував Коровченко. 

З першого дня, коли влада вирішила закрити стаціонарні поштові відділення, в рамках реформи, Коровченко став на захист простих людей. 

«Закриття пошти – це знищення села. Прикро, що ніхто, крім нашої команди та діючих депутатів абсолютно нічого не робили, аби захистити простих людей. Вони лише спостерігали, як одне за одним на селі закриваються поштові відділення, а наші дідусі і бабусі лишаються без можливості отримати вчасно газету, пенсію, сплатити комунальні. Тому з першого дня від початку закриття пошти, ми почали боротьбу. Зібрали більше 50 тисяч підписів, зареєстрували проект закону про заборону закриття, та постанову про звільнення керівника Укрпошти, а також пікетували Кабмін. А сьогодні отримали надважливу перемогу у суді. Тож тепер потрібно контролювати, аби вже нова влада виконала це рішення», – зазначив він.

Окружний адміністративний суд Києва вирішив визнати протиправним та нечинним наказ Міністерства інфраструктури України №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства «Укрпошта» на період до 2021 року в частині затвердження мобільних відділень в селах з населенням менше 2000 жителів. А також зобов’язати Міністерство інфраструктури України вчинити дії щодо відновлення роботи стаціонарних відділень поштового зв’язку АТ «Укрпошта», замінених пересувними відділенями поштового зв’язку на виконання наказу №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження Стратегічного плану розвитку публічного акціонерного товариства «Укрпошта».

Опубліковано:

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Показати ще