Зеленський несподівано заговорив про бомбардування Києва: «Повинні робити все, щоб…»

Читать на русском
Зеленський несподівано заговорив про бомбардування Києва: «Повинні робити все, щоб…» Зеленський несподівано заговорив про бомбардування Києва: «Повинні робити все, щоб…»

Володимир Зеленський закликав не допустити того, щоб війна стала звичним явищем для наступних поколінь українців

Президент України виступив з потужною заявою в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Він нагадав про те, що 22 червня 1941 почалися бомбардування Києва. У зв’язку з цим він закликав українців пам’ятати «подвиг тих, хто захищав нашу країну».

«Друга світова, яка увірвалася в наш будинок, з тих пір охопила всю територію України. Торкнулася кожної родини, кожної людської долі. Мусимо пам’ятати ті страшні роки, подвиг тих, хто захищав нашу країну», – підкреслив президент.

Зеленський також закликав українців робити все можливе для того, щоб наступним поколінням не довелося ставати свідками війни.

«Війна приносить тільки кров, горе і страждання. Повинні робити все, щоб вона не стала для наступних поколінь звичним явищем життя», – закликав Зеленський.

Літак з пасажирами розбився вщент: «ніхто не вижив», кадри фатальної трагедії

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стратегія президента Володимира Зеленського щодо Донбасу кардинально відрізняється від дій Петра Порошенка.

Про це в ефірі українського телеканалу заявив лідер політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Так, Разумков назвав безпідставними закиди, що план президента України Володимира Зеленського за рішенням війни на тимчасово непідконтрольних Україні Донбасі є продовженням напрацювань попереднього глави держави Петра Порошенка.

«План Зеленського» по Донбасу заснований на інтересах українського народу і української держави, а не на особистих інтересах. Власне цим він і відрізняється від дій президента Петра Порошенка, – заявив лідер «Слуги народу».

«Червоні» лінії плану не були пов’язані з виборчим процесом, вони були пов’язані з внутрішньою позицією Зеленського. Він це сповідує, що ми не готові ні змінювати, ні продавати, ні здавати в оренду, ні дарувати тим більше свою територію і, що набагато важливіше, своїх громадян», – підкреслив Разумков в ефірі телеканалу.

Нагадаємо, Зеленський затіяв економічну «революцію», новий закон змінить все.

Як писала Politeka, Зеленський отримав остаточну перемогу в конфлікті з Радою.

Також Politeka писала, що Путін їдко вискзался про Зеленського і нарвався на відповідь.

Опубліковано:
Теги:

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

Показати ще