Стара і нова влада об’єдналися, щоб перешкодити нашій перемозі, – «Опозиційна платформа- За життя»

Читать на русском
Вадим Рабинович

Представники старої і нової влади об’єдналися для того, щоб перешкодити партії «Опозиційна платформа – За життя» виграти парламентські вибори.

Заради досягнення цієї мети політичні конкуренти через суди і Центральну виборчу комісію почали потужну атаку на Юрія Бойка і партію «Опозиційна платформа – За життя», говориться в офіційній заяві партії.

«Усвідомлюючи, що Юрій Бойко є найбільш рейтинговим кандидатом на пост прем’єр-міністра України, що «Опозиційна платформа – За життя» впевнено перемагає на виборах до Верховної Ради, політичні конкуренти від старої і нової влади намагаються за всяку ціну зупинити реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України шляхом судових заборон і сфабрикованих звернень до органів державної влади. Сьогодні до Окружного адміністративного суду України подано позов з вимогами примусово повернути Юрія Бойка до лав підконтрольного їм «Опозиційного блоку». У Центральну виборчу комісію, Міністерство юстиції України, правоохоронні органи і суди прямують надруковані “як під копірку” заяви і скарги про нібито незаконність формування списку кандидатів в депутати від «Опозиційною платформи – За життя» на чолі з Юрієм Бойком з вимогою не допустити їх реєстрацію», – повідомили в партії.

Керівництво політсили заявляє, що ніяких правових підстав для недопуску партії до участі у виборах не існує.

«Впевнені, що влада не зможе перешкодити Юрію Бойку стати народним депутатом і завести в парламент свою потужну команду. Будь-які спроби політичних аферистів перешкодити цьому приречені на невдачу », – йдеться в заяві.

Також наголошується, що нова влада вже вимагала відкриття кримінальних проваджень проти лідерів партії Юрія Бойка і Віктора Медведчука за переговори щодо зниження ціни на газ для України.

«Закликаємо дипломатичні представництва, міжнародних спостерігачів і українське громадянське суспільство жорстко засудити спроби перешкодити опозиції взяти участь у виборах, використовувати адміністративний ресурс і брудні рейдерські технології. Ми доб’ємося того, щоб українське суспільство могло вільно обирати депутатів від «Опозиційною платформи – За життя» – партії, яка несе мир Україні і добробут громадянам », – резюмується в заяві «Опозиційної платформи – За життя».


Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Показати ще