”Провокатори і п’ята колона”: Путін оскандалився заявою

Читать на русском
владимир путин церковь

Президент Росії Володимир Путін в рамках Прямої лінії-2019 висловився з приводу умов Європи

“Ми ні з ким не сварилися, і бажання у нас немає ні з ким лаятися. Що це дасть і чого не дасть, що ми втрачаємо? За експертними даними, в результаті цих рестрикцій Росія недоотримала близько 50 млрд доларів. Євросоюз втратив 240 млрд доларів, США – 17 млрд доларів, але у нас з ними невеликий оборот, Японія – 27 доларів. Вони втрачають наш ринок “, – сказав глава російської держави.

У мережі відреагували на подібні слова Путіна.

“Європа, каже Путін, втратила від санкцій 240 млрд. Доларів, а ми – тільки 50 млрд. Гине Європа. А люди, які тільки що говорили Путіну, що вони в місяць заробляють стільки ж, скільки житель Швейцарії в день – це ж провокатори і п’ята колона “- написав Проф. Преображенський в Twitter.

“Вразило те, що він ці аргументи застосовує проти аргументу прийняти умови зняття санкцій і почати жити у взаємовигідній співпраці. І що він як і раніше вважає що Росія стає сильнішою. Казковий “, – додав Олександр.

“Зате, у нього стіл як підкова, повна чаша ..”, – написав Ev Geniy.

“Ввп євросоюзу 18,4 трлн дол, ввп росії 1,4 трлн. дол. це як ес втратив 1000 рублів при зарплаті в 100 000, а росія втратила 500 при зарплаті в 10 000 “, – вказав chrkff.

Нагадаємо, що США хочуть визнати Російську Федерацію державою – спонсором тероризму

З такою ініціативою виступив сенатор-республіканець від Колорадо і член Гельсінської Комісії США Корі Гарднер. Він має намір домагатися прийняття закону, за яким Держдепартамент США повинен буде вирішити, чи підпадає Росія під це визначення.

Законопроект був також підтриманий сенатором від Нью-Джерсі, демократом Бобом Менендес.

“Подивіться на те, що Росія зробила в останні роки – вона надала допомогу режиму Асада в Сирії, який вбиває невинних людей, і сама стала причетна до цих вбивств, займалася отруєннями в Європі, фактично здійснивши хімічну атаку. Це режим, який користується терором для здійснення своїх політичних цілей”, – сказав сенатор в інтерв’ю.

Путіна застукали з коханцем, росіяни в сльозах: “За ручки тримаються”

“Я думаю, що визначення Росії як держави-спонсора тероризму направить сигнал по всьому світу, що це режим, який спирається на беззаконня, що він не зупиняється перед порушенням основних норм міжнародного права, і що Сполучені Штати цього не потерплять”, – пояснив Корі Гарднер.

Нагадаємо, Волкер оскандалився заявою по Україні.

Як повідомляла Рoliteka, Волкер розповів. коли РФ поверне Україні Крим.

Також Рoliteka писала, що Зеленський порадував результатами зустрічі з Волкером.


«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

Показати ще