У Путіна істерика через успіх ЗСУ на Донбасі: “дійдуть до кордону з РФ”

Читать на русском
путин лавров песков

У Володимира Путіна почали істерити після прориву ЗСУ на Донбасі

Зокрема, маревне заяву в ефірі пропагандистського телеканалу ” Росія 1 зробив член Ради федерації Росії Олег Морозов.

Новина про те, що силам ООС вдалося взяти під контроль всю Мар’їнку, викликала небувалий ажіотаж в Росії.

Найближчі соратники Володимира Путіна після новини про прорив ЗСУ на Донбасі буквально вибухнули нахабними погрозами на адресу України.

Так, представник Ради федерації Російської Федерації Олег Морозов став погрожувати Україні і заявив, що якщо сили ООС продовжать діяти на Сході, то це “стане останнім, що зробить ця влада”.

Українці зітхнуть з полегшенням: синоптики потішили новим прогнозом

“Знову виникла тема військової перемоги, виникла тема військового вирішення цього конфлікту – “ми візьмемо Донбас” і “ми дійдемо до кордону з Росією і далі”. Якщо ця риторика, не дай Бог, обернеться практичними діями, то я думаю, що це буде останнє, що зробить ця влада, і останнє, що зроблять Збройні сили України”, – вибухнув погрозами в ефірі пропагандистського телеканалу соратник Путіна.

Як ми раніше повідомляли, сили ООС закріпилися на нових позиціях в Мар’їнці. Зазначимо, що частина міста, яку донедавна частково контролювали бойовики, тепер знову перебуває під українським прапором. На кадрах видно, як бійці ЗСУ облаштовують нові позиції неподалік Донецька.

«Ми знаходимося на краю Мар’їнки. Все, що далі – Донецьк. Нас розділяє буквально сотня метрів від Донецька», — говорить на відео один з бійців ЗСУ.

Таким чином ЗСУ практично повністю ліквідували «сіру зону» в Мар’їнці, закріпившись на нових позиціях під Донецьком. Про те, як військові готувалися до цієї операції, розповів прес-офіцер 24 окремої механізованої бригади ЗСУ імені Короля Данила Назар Ільницький.

Нагадаємо, що ЗСУ отримали від впливового друга солідну військову допомогу.

Як повідомляла Politeka, розкрито перевагу над ЗСУ душогубами Путіна: «зупинили росіян».

Також Politeka повідомляла, що ЗСУ прорвалися на Донбасі і помстилися за все: мінус дев’ять головорізів.


«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Показати ще