Цимбалюк яскраво поставив на місце соратника Путіна: “Душать росіян…”, з’явилося відео

Читать на русском
Цимбалюк яскраво поставив на місце соратника Путіна: “Душать росіян…”, з’явилося відео Цимбалюк яскраво поставив на місце соратника Путіна: “Душать росіян…”, з’явилося відео

Український журналіст Роман Цимбалюк яскраво поставив на місце одного з головних соратників Володимира Путіна

Жорстка відповідь він оприлюднив у своєму Особистому відеоблозі, випуск якого був опублікований на Youtube.

Зокрема, глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров вирішив покласти на Україну відповідальність за війну на Донбасі і вбивства українців.

Однак він не очікував жорсткої відповіді від українського журналіста Романа Цимбалюка, який вирішив розібрати меседжі Лаврова з інтерв’ю для журналістів РБК.

“Я досі вважаю, що вина в тому, що зараз відбувається в цій близькій, братній нам країні, цілком лежить на західних покровителях опозиції. Наш бізнес зацікавлений у співпраці з українським. Цей інтерес взаємний. Ми хочемо, щоб товарообіг зростав, наші люди отримували від цього вигоду. Це очевидні речі. Але коли влада в Києві кажуть, що вони будуть душити росіян!..”– видав один з головних соратників Путіна.

Потужна стихія сколихнула столицю: “затоплено десятки вулиць, є жертви”, подробиці трагедії

Український журналіст Роман Цибмалюк, проаналізувавши інтерв’ю глави МЗС РФ Сергія Лаврова, розвінчав його брехню і зайвий раз нагадав, що насправді стало причиною війни на території нашої країни.

“А російські військові просто “заблукали”! Х*ровий “Глонасс”! Але Крим і Донбас-наш. Такі ось вони, “брати”. Мені здається, що якщо і душать десь росіян, так тільки на окупованих територіях. І робить це Російська Федерація. Адже російськомовні Донбасу стали заручниками кремлівської політики”, – яскраво припинив випади Лаврова журналіст у своєму відеоблозі

Раніше ми повідомляли про те, що жителі Донбасу яскраво звернулися до бійцям ЗСУ. Про це у своєму особистому відеоблозі розповів журналіст Роман Цимбалюк. За його словами, місцеві жителі тимчасово окупованих територій Донбасу чекають звільнення від російських загарбників і подальшого повернення до складу України.

Цимбалюк зазначив, що під час свого останнього візиту до Києва, він познайомився з бійцями батальйону «Айдар», які йому і розповіли про настрої на тимчасово непідконтрольних Києву територіях.

“Я познайомився там з пацанами з «Айдара». І вони кажуть, що в цьому підрозділі воюють в основному місцеві – луганчани і донеччани. Вони спілкуються зі своїми родичами на окупованій території, і їм задають питання: “Коли ж Ви нас звільните, тому що ми чекаємо приходу України і цивілізації!», — зазначив журналіст.

Нагадаємо, терористи отримали по зубах від ЗСУ за мінометний пекло: «великі втрати», деталі.

Як повідомляла Politeka, авто з військовими розбилося в ДТП.

Також Politeka писала, що бойовиків Путіна спіткала жорстока розплата: потрапили в пастку

Опубліковано:
Теги:

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Показати ще