Зеленський готує всеукраїнський референдум: озвучено доленосне питання

Читать на русском
Зеленский

Володимир Зеленський проведе всеукраїнський референдум, на якому буде вирішена доля подальших відносин з Росією

Про це розповів глава Адміністрації президента Андрій Богдан в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок, 21 травня.

За його словами, на всенародному референдумі буде вирішено питання про формат подальших переговорів з країною-агресором. Богдан зазначив, що в команді Зеленського хочуть, щоб дане питання вирішували не тільки депутати і президент, але і інші громадяни України.

«Питання про досягнення мирних домовленостей з Росією: ми розглядаємо винесення на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент, щоб народ України прийняв це рішення», – заявив він.

Зірка “Квартал 95” потрясла голим фото на пілоні: “Переплюнула Волочкову”

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що президентство Володимира Зеленського загрожує існуючій владі «великими руйнуваннями».

Про це розповів екстрасенс-медіум Максим Гордєєв. Він пояснив, як слід трактувати чотири «знака», помічені під час інавгурації президента. Екстрасенс підкреслює, що їх не можна розцінювати, як повноцінні провісники, проте все ж у них є якесь значення.

«Все це ніяк не може ставитися до знаків. Наприклад, якби новий президент став на трон і в цей момент відвалився шматок герба – це був би знак. Або, наприклад, якби в цей момент в зал влетіла ворона», – зазначив Гордєєв.

Він навів приклад повноцінного знаку, з якого почався президентський термін Петра Порошенка.

«Явний знак того, що впадуть солдати, був з Порошенком – на його інавгурації впав солдат», – згадує експерт.

Він також розповів про те, яким буде президентство Зеленського.

«Будь-яке президентство не може нести благополуччя або неблагополуччя країні. Кожен вносить і негативні аспекти, і позитивні. У кожного президента України, включно з Януковичем, можна знайти щось хороше, що він зробив для країни», – розповів Гордєєв.

Він вважає, що Зеленський «принесе велике руйнування існуючій владі» і буде самостійною фігурою на посаді президента.

Нагадаємо, Зеленський «обезголовив» ЗСУ, з’явилися подробиці.

Як повідомляла Politeka, Зеленський підготував перші важливі призначення.

Також Politeka писала, що Зеленський підписав доленосний документ.


"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

Показати ще