Стало відомо, хто саджатиме Порошенка

Читать на русском
Порошенко

Неформальна група фахівців, яка займеться притягненням до суду Петра Порошенка і людей з його оточення, формується з числа відомих політичних емігрантів і бізнесменів, чий бізнес був зруйнований або віджатий за час каденції екс-президента України

Як передає ОРД, про те, що в Україні і за кордоном створена група людей, які поставили перед собою мету посадити Порошенка і його поплічників, в ефірі телеканалу Newsone заявила заступник головного редактора видання «Страна» Світлана Крюкова.

«Є неформальна група людей, яка буде займатися планомірним і системним переслідуванням поки ще чинної еліти при владі. Наскільки я знаю, вони вже почали залучати великі приватні детективні компанії, які займаються розслідуванням офшорів, нерухомості і рахунків президента і його найближчого оточення за кордоном», — сказала Крюкова.

Відповідно до інсайдерської інформації, між членами групи чітко розподілені напрямки роботи відповідно до їх професійного досвіду роботи в Україні. На даний момент відомо про те, що роботу з судами очолив екс-заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов, прокуратуру буде «відпрацьовувати» колишній заступник генпрокурора Давид Саквалерідзе, розслідуванням злочинів у податковій та митній сфері займеться екс-керівник Головного управління ДФСУ в АРК Крим, лідер Політичної партії місцевого самоврядування Олександр Кондрашов. Фінансове та ресурсне забезпечення роботи групи взяли на себе брати Григорій та Ігор Суркіси та народний депутат Олександр Онищенко.

Відомо також про те, що найближчим часом до діяльності групи приєднаються екс-лідер партії «УКРОП» Геннадій Корбан, колишній нардеп Андрій Артеменко, екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, колишній міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький та багато інших.

Всіх цих людей об’єднує намір повернутися в Україну після інавгурації Володимира Зеленського і допомогти новому Президенту виконати свою передвиборчу обіцянку посадити за грати Порошенка і його оточення.

«Ми плануємо зайнятися тим, щоб всі злочини попереднього режиму не залишилися безкарними. Навіть якщо цим відмовиться займатися нова влада. Ми вибудуємо роботу так, що у них не буде вибору. Порошенко, Парубій, Пашинський, Гройсман, вищі чини Генеральної прокуратури, лідери БПП, НФ, їхні функціонери, залежно від потрапляння під руку-кожен з них скоїв сотні злочинів, а Порошенко і кілька сотень”, – заявив Андрій Портнов.

«Де б я зараз був, якби не став захищатися? Якби не вийшов у публічну площину? Якби не боровся? Я радий, що прийняв саме таке рішення. І що за три роки ніхто не зміг мене переламати, переконати і зіштовхнути з наміченого шляху. Я приїду, щоб довести розпочате до кінця», – сказав Олександр Онищенко.

Найближчим часом в Україну планує повернутися і Олександр Кондрашов. Про це повідомили в Політичній партії місцевого самоврядування (ПАРМС). Прес-служба заявила, що їй не відомо про входження Кондрашова в якісь групи, акцентувавши увагу на тому, що з квітня 2017 року, у вигляді політичних репресій адміністрації Порошенка, партія була змушена вивести свою роботу з публічної площини.

«ПАРМС доклала максимум зусиль для поразки на Президентських виборах режиму Петра Порошенка. Наш лідер Олександр Кондрашов був змушений тимчасово покинути країну в силу політично мотивованих переслідувань. Найближчим часом Кондрашов повернеться на батьківщину. Після інавгурації нового Президента відбудеться з’їзд нашої політичної сили, в ході якого буде вироблена стратегія відновлення публічної діяльності, позначені плани щодо участі в майбутніх парламентських і місцевих виборах», — заявили в прес-службі політсили.


"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

Показати ще