Ультиматум Зеленського Путіну: «Протягом тижня ви повинні …»

Читать на русском
зеленский

Український президент повинен не чекати «чергової капості» від Володимира Путіна, а починати активно діяти у зв’язку з подіями, що відбуваються на Донбасі і окупацією Криму

Таку думку висловив колишній депутат Держдуми РФ Костянтин Боровий, відповідаючи на питання інтернет-користувачів, він опублікував відео з відповідями на своєму каналі в YouTube.

Політик вважає, що новообраному президентові України Володимиру Зеленському потрібно висунути ультиматум російському колезі Володимирові Путіну:

“… ультиматум, який Зеленський повинен пред’явити Росії, Путіну, навіть ультиматумом його можна не називати, щоб не лякати нікого, – протягом тижня покинути територію Криму і сходу України або – це стан війни”, – сказав Боровий.

За словами екс-депутата Держдуми РФ, Україна може влаштувати Росії економічну блокаду:

“На цей період припиняються всі економічні відносини, ну, оскільки стан війни, вентиль закручується – і нафтовий, і газовий вентиль закручується, поки щось залежить від України”.

Помер легендарний боєць АТО, якого відмовилася лікувати лікар-сепаратистка: трагедія в Україні

Він додав про підтримку українців:

“І звернення до всіх держав європейських підтримати Україну в її економічну блокаду держави, агресивно захоплюючої території сусідніх держав – Грузії, Молдови, поки не Латвії, але вже там якісь натяки на це були, поки не Фінляндії, але вже теж були якісь натяки … політика потрібна, потрібно не чекати чергової пакості від Путіна, а проводити політику … “.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зруйнував плани Володимира Путіна на Донбасі.

Український журналіст Іван Яковина назвав вагоме перешкода для Росії при захопленні Донбасу. За його словами, любов місцевих жителів до Володимира Зеленського зруйнує плани російського президента Володимира Путіна.

Перемога гумориста на президентських виборах спровокувала бурхливу реакцію росіян. Автор запевняє, що тепер жителів Донбасу ніяк не залякати українським президентом. Адже вони давно знають Володимира Зеленського, який весь цей час дарував народу тільки позитивні емоції.

“Сьогодні в передачі говорив, що жителі “ДЛНР” фізично не можуть боятися Зеленського. Вони ж його знають як облупленого! Вони його люблять! Він, як і вони, говорить по-російськи і майже не знає української, він завжди приколювався над тим, що і їм смішно, він сам з робочого кварталу Кривого Рогу. Ніяка пропаганда не зможе зробити так, щоб місцеві жителі стали сприймати його як реальну загрозу своєму життю”, – підкреслив Іван Яковина.

Журналіст додав, що президенту Росії варто побоюватися популярності Володимира Зеленського на непідконтрольних Києву територіях. Адже жителі Донбасу можуть раптово переосмислити своє становище і помітити ворогів прямо під боком. Коли лякаючих “бандерівців” більше немає – починають страшити озброєні бойовики.

“Для Путіна, думаю, це дуже серйозна проблема. Його власні головорізи в Донецьку і Луганську викликають у населення набагато більше страху і неприйняття, ніж новий президент “ворожої” України.

Нагадаємо, «Донбас – це Україна!»: У Зеленського жорстко відповіли Путіну на видачу російських паспортів.

Як повідомляла Politeka, Цимбалюк розкрив справжні плани Путіна на Зеленського: «Чекають до інавгурації».

Також Politeka писала, що спливла найбільша проблема Зеленського після виборів: «Випробування почалося».


Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

Показати ще