Вигівський пішов шляхом Пукача, — ЗМІ

Читати українською
Вигівський пішов шляхом Пукача, — ЗМІ

Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону"

Про це йдеться на офіційному порталі Останнього Бастіону.

Не зумівши "переконати" редакцію і головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова припинити журналістську діяльність у частині викриття миколаївських зайд у ТОВ "ГУ НП у Полтавській області" у систематичних крадіжках газового конденсату, дубів, лісу, піску, глини, щебеню і т.д., начальник вказаної розбійної структури Вигівський взявся до відвертого залякування журналістів.

19 жовтня 2020 року він надіслав до редакції "Останнього Бастіону" "тітушок" у балаклавах та машину негласного спостереження.

Ранок 20 жовтня 2020 року машина зі співробітниками бандитського угрупування Вигівського розпочала з демонстративного стеження за головредом "Останнього Бастіону".

Мусимо зауважити начальнику міського відділу поліції Сергію Бейгулу, який у відповідь на дзвінок на гарячу лінію "102" з повідомленням про злочин, передбачений частиною 2 статті 171 Кримінального кодексу України, зазначив, що ця машина, яка розміщувалася і стежила належить міськвиконкому.

Вказаний автомобіль використовувався бандитами для спостереження за домівкою Геннадія Сікалова впродовж тижня до підпалу "Volkswagen Passat", належному журналісту, у березні 2019 року.

До речі, вказаний "ВАЗ 2107" синього кольору (державний номер "ВІ 1242 АК") Полтавський міськвиконком передав в оренду в ГУ НП у Полтавській області в 2016 році.

І скажіть, що у партнера психічнохворого на голову Киви Бейгула не горить шапка на голові.

Перевертень Вигівський, якщо боїтеся посадити Киву і його компанію за підпали, знищення майна, замахи на вбивство, то хоч посадіть Бейгула за те, що визнав протизаконне стеження за журналістом, з метою убезпечення від вчинення особливо тяжких злочинів, якими Ви промишляєте.


Не мирный договор, а сделка: эксперт объяснил, в какие переговоры нас втягивают США и россия

Смерть или дворцовый переворот: эксперт оценил сценарии ухода путина от власти

Новый мировой порядок: эксперт рассказал о чем договариваются на переговорах о мире в Украине

Экспансия представляется как смысл существования сегодняшней россии, – эксперт рассказал о рисках перемирия

«Мы сейчас даже не на экваторе»: эксперт оценил, на сколько затянутся мирные переговоры

Окно возможностей откроется не раньше февраля: эксперт объяснит, почему в ближайшее время прогресса на переговорах не будет

Выборы в Конгресс: эксперт оценил, поменяется ли позиция Трампа по Украине, если победят демократы

Концепция ограниченного суверенитета: эксперт объяснил, почему Трамп и путин мыслят одинаково

По мирному плану Трампа Украина войдет в западную зону влияния накрепко, – политолог

Если Европа хочет протиснуть свой мирный план, то должна усилить Украину: мнение эксперта

«Стратегических компромиссов нет»: эксперт объяснил, почему переговоры Уиткоффа с путиным были обречены на провал

Новая переговорная рамка: эксперт объяснил, какой мирный план США пытаются сделать для Украины и россии

«Уиткоффгейт»: эксперт объяснил, почему скандал со сливом разговора скоро затухнет

Мы подходим к важной точке, следующая неделя будет решающей, – эксперт о мире

Мир по Трампу: эксперт объяснил, что предлагает план США Украине и россии

«Мы приближаемся к развязке»: эксперт оценил, сработает ли мирный план США

Партия войны против путина: эксперт заявил, что в россии уже начали отвергать мирный план Трампа

Чарльз IIІ и Украина: эксперт объяснил, как король Великобритании оттянул Трампа от путина

Будапешт как наживка: эксперт рассказал, как Трамп выманивает путина на реальные переговоры

Показать еще