Четверте місце на місцевих виборах посіла партія «За майбутнє», створена лише пів року тому

Читать на русском
Четверте місце на місцевих виборах посіла партія «За майбутнє», створена лише пів року тому

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ», створена лише пів року тому, посіла загальне четверте місце на минулих місцевих виборах. Відповідні дані оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».

Соціологи підрахували середній показник партійних результатів на виборах до обласних рад. Партія «Слуга народу» набрала 14,5% підтримки, «Європейська Солідарність» – 13,7%, «Опозиційна платформа» – 12,5%, «ЗА МАЙБУТНЄ» – 8,6%, «Батьківщина» – 8,5%.

Отже, «ЗА МАЙБУТНЄ» за кілька місяців діяльності випередила «Батьківщину», яка існує вже понад 20 років.

Також «ЗА МАЙБУТНЄ» перед минулими вихідними займала друге місце за кількістю переможців на виборах міських, селищних і сільських голів. Про це свідчили зведені дані Центральної виборчої комісії, опубліковані на сайті установи.

Водночас, за даними паралельних підрахунків, партія «ЗА МАЙБУТНЄ» у другому турі виборів у неділю здобула ще чотири перемоги у Черкасах, Полтаві, Нікополі та Бердянську.

Нагадаємо, політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» була створена у травні цього року. З того часу рейтинг партії, згідно з соціологічними дослідженнями, лише зростав. Лідером партії є народний депутат Ігор Палиця.

Опубліковано:

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

Показати ще