Є одна небезпечна точка: експерт назвав ділянку, де окупанти можуть піти у наступ

Хоча росіяни можуть спробувати тиснути на Харків чи Суми, українські війська будуть готові відбити атаку, відстежуючи переміщення супротивника, вважає експерт.
Читать на русском
війна в Україні

Військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник ЗСУ у запасі Роман Світан вважає, що ймовірність успішного наступу росіян на Харків та Суми невелика. Він стверджує, що наявних військових сил уздовж кордону недостатньо для захоплення цих міст.

Світан припустив, що ворог швидше за все планує наступ не на Харків та Суми, а у бік Богодухова у Харківській області.

"Цей напрямок може бути стратегічно вигідним для противника, тому що через Богодухів проходить траса з Харкова на Суми. Однак цей напрямок не є критично важливим для оборони жодного з цих міст", - ділиться експерт.

Кількість російських військових у цьому напрямі не перевищує тих сил, які вже воюють у районі Вовчанська. Українська розвідка уважно стежить за кожним російським угрупуванням, зосередженим біля кордону.

"Хоча росіяни можуть спробувати тиснути на Харків чи Суми, українські війська будуть готові відбити атаку, відстежуючи переміщення противника. Навіть якщо ворог перетне кордон, він зіткнеться з лінією оборони, яка йде вглиб на 10-12 кілометрів", - зауважив експерт.

Останні новини України:

Росіяни вдарили ракетою по людях посеред ночі.

Окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ: де сконцентровані головні сили і що буде далі.

Будуть суцільні руїни: окупанти після Авдіївки знищують ще одне місто.


«Роками готувався до війни»: експерт оцінив, чи повалять США режим в Ірані

«Взаємовигідна домовленість»: експерт розповів, що можна вимагати у партнерів за допомогу з дронами

«Фіксується тенденція»: експерт оцінив важливість удару по авіаремонтному заводу рф у Новгороді

Атака дронів на Москву: експерт розповів де знаходяться слабкі місця росіян

"Це був головний російський наратив": експерт оцінив, чому кремль відмовляється від стамбульських домовленостей

«Україна важлива з точки зору глобальної безпеки»: експерт оцінив, чи оцінить Трамп допомогу на Близькому Сході

Експерт розповів, що Україна отримає за те, що відправила спеціалістів з дронів на Близький Схід

Головне завдання Трампа – приїхати до Пекіну з картами, – політолог про операцію проти Ірану

«Чим більше Америка витратить там, тим менше отримаємо ми»: експерт оцінив запасти ракет до Patriot

«Це не означало би включення України у війну»: експерт оцінив, чи варто допомогти арабським країнам збивати дрони

Плани наступу рф на 2026-2027 роки на межі зриву: експерт оцінив, чи піде кремль на перемир’я

Операція США і союзників проти Ірану: експерт оцінив, чи вдасться повалити режим аятол

Ціна часу: експерт оцінив, чи зменшать високі втрати спроможності рф наступати на фронті

«Деструктивна поведінка»: експерт оцінив, як вирішити проблему з Орбаном і його погрозами

Зараз багато що буде вирішуватись: експерт оцінив, чи вийдемо ми на припинення вогню

«Давайте говорити відверто, якщо всі маски зняті»: експерт пояснив, чому США наполягають на виборах в Україні

«Визначатимуть правила гри»: експерт оцінив, чи стане Рада миру Трампа світовим урядом

«Трамп може перейти до жорстких дій»: експерт оцінив, чим США можуть натиснути на Україну та рф для миру

США займають жорсткішу позицію: експерт оцінив, чи може Трамп знищити тіньовий флот рф

Показати ще