За указом Зеленського “слугу народу” вигнали з Ради: що сталося

Читать на русском
За указом Зеленського “слугу народу” вигнали з Ради: що сталося За указом Зеленського “слугу народу” вигнали з Ради: що сталося

Депутата від Слуги народу Анну Коваленко позбавили мандата

Про це повідомив спікер Дмитро Разумков.

“Припинити достроково повноваження народного депутата України Коваленко Ганни Миколаївни, обраної в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, політична партія Слуга народу, в зв’язку з особистою заявою про складення депутатських повноважень”, – йдеться в постанові.

4 вересня президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Анни Коваленко на посаду заступника керівника Офісу президента.

2 вересня ЦВК достроково припинила повноваження п’яти нардепів від Слуги народу, яких обрали на позачергових парламентських виборах. Всі вони подали відповідні особисті заяви в зв’язку з призначенням на посади в Кабміні.

ЗСУ стерли в пил бойовиків: у Путіна приховують втрати, відео ефектного прориву

Раніше від мандата «Слуги народу» відмовився нардеп і зірка “Битви екстрасенсів” Андрій Лисюк.

За його словами, це пов’язано з перебуванням на військовій службі. Він вважає, що відмовившись від крісла депутата він таким чином «принесе більше користі».

«Я перебуваю на військовій службі, і було прийнято рішення, що я більше користі принесу займаючи цю посаду», – сказав він.

У той же час Лисюк відмовився вказати свою діючу посаду.

«Якщо так буде турбувати виборців це питання (яку посаду обіймає – ред.), думаю, що якимось чином це прокоментую. А поки я не маю повноважень це коментувати ».

На момент прийняття рішення про участь у виборах на службі не перебував, зазначив Лисюк. Відновився на ній під час передвиборної кампанії.

Нагадаємо, недоторканність не знімуть, українцям розкрили причину.

Як повідомляла Politeka, Зеленський ухвалила доленосний закон і нажив чимало проблем.

Також Politeka писала, що Зеленський зчепився з Рабиновичем в Раді, українці в захваті.

Опубліковано:
Теги:

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

Показати ще