У підприємця з кримінальним минулим Богельського пройшли обшуки по бурштину. Він не сплатив 1,2 млрд. до бюджету

Читать на русском
У підприємця з кримінальним минулим Богельського пройшли обшуки по бурштину. Він не сплатив 1,2 млрд. до бюджету

Про це пише сайт KP.UA.

На підприємствах Рівненської області, що займаються видобутком бурштину і пов’язані із підприємцем Олегом Богельським - групи компаній «Amber Galbin» (Олег Богельський - співвласник) та «ЗАХІД ІНВЕСТ АКТИВ» (тут Богельський - директор) співробітники правоохоронних органів 14 та 15 жовтня провели серію обшуків.

Як повідомив журналістам один із правоохоронців, який брав участь в цих обшуках та побажав залишитися анонімним, причиною таких дій стало розслідування інформації про ухиляння від сплати податків цими структурами на суму 1 млрд.256 млн. грн. «Підприємства «Amber Galbin» та «ЗАХІД ІНВЕСТ АКТИВ» займалися незаконним видобутком бурштину. Цей бурштин вони продавали із використанням «тіньових» схем, всі гроші забирали собі власники. У підсумку держава недорахувалась більше 1,2 млрд. грн.. податків», - розповів правоохоронець.

Нагадаємо, що Олег Богельський вже потрапляв у центр уваги ЗМІ. Зокрема, журналісти повідомляли про те, що на Рівненщині колишній наркоторговець Олег Богельський збирається посісти крісло мера.

Журналісти з’ясували, що Олег Богельський був засуджений Рівненським міським судом за умисні тяжкі та особливо тяжкі злочини. Вони процитували вирок цього суду від 10.06.2010 року, де говориться: будучи організатором злочинної групи, Олег Богельський «керував її діяльністю, організовував вчинення злочинів та керував їх підготовкою, особисто підшуковував покупців і здійснював незаконний збут психотропної речовини».

Після відбуття покарання й до того, як Богельський зайшов у бурштиновий бізнес, він займався далекими від бурштину справами. А саме - зареєструвався як ФОП за спеціальністю 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах. Наразі його ФОП має статус «Припинено».

Після чого Олег Богельський врешті-решт опинився у сфері видобутку бурштину. І сьогодні він - співвласник групи компаній «Амбер Гальбин», яка є одним із лідерів ринку з видобутку бурштину в Україні; в цілому з ним пов’язано багато компаній.


У Києві викрили масштабний шахрайський кол-центр із сотнями іноземців: ЗМІ повідомили про напад на журналістів

Кременчуцька міська рада знову намагається протягнути сумнівний тендер: громадськість б'є на сполох

Художниця Кубар здійняла гвалт навколо переведення свого коханого військовослужбовця, щоб він і надалі залишався в Києві, - Ощановський

ЗМІ: Після розгрому у Казахстані Вадим Гордієвський почав відмивати нелегальні гроші букмекерів через польську фірму Stablex Solution

ЗМІ: До п’яти років за ґратами може провести екс-чиновниця Мін’юсту Наталія Бернацька, по справі «Золотого мандарина Ойл»

Нардеп Дмитро Костюк отримав у подарунок під новий рік 6 млн гривень і купив квартиру в Києві: ЗМІ розкрили подробиці

Понад 77 млн у бізнесі й мільйони готівкою: ЗМІ розповіли про декларації мера Чернівців Романа Клічука

Відбір без конкурсу: ЗМІ написали навіщо віцепремʼєр поспішає із призначенням голови Державіасужби

Майже 800 контрабандних рейсів за пів року через пункт «Смільниця»: журналіст опублікував розслідування

ЗМІ: Компанію Bill_line («АйТіБіт») та благодійний фонд «Шлях сердець» білоруса Артема Ляшанова мають перевірити правоохоронні органи

Фігляри при «Дарниці»: до чого довели колишній флагман української фармацевтики - розслідування ЗМІ

Муженко, який образився за "паперових генералів", сам ухвалював багато спірних рішень - заступник командира 3 армійського корпусу

У КНУ ім Тараса Шевченка продовжують вибухати корупційні скандали

Ігор Зелінський заблокував використання важливої авіатехніки для логістичних потреб ЗСУ: розслідування ЗМІ про екс-заступника голови Державіаслужби

Туалетні схеми, "тітушки" на Березняках та зниклі декларації: ЗМІ опублікували розслідування про депутата Страннікова

Списаний по ВЛК суддя продовжує «господарювати» у Києві: цікаві деталі

Жорстоке вбивство Данила Кузьміна: цинічних зловмисників Агоєва та Ринжука притягли до суду та обрали запобіжний захід

Юрій Луценко і "герой росії" Деркач: хроніка однієї політичної дружби - розслідування ЗМІ

В КНУ ім Тараса Шевченка розікрали половину фінансування на ремонт бомбосховищ для студентів. До чого тут "Мідас"?

Показати ще