Як проводити водні процедури без шкоди здоров’ю: головні правила

Читати українською
Як проводити водні процедури без шкоди здоров’ю: головні правила

У холодну пору року прийом гарячої ванни приносить особливе задоволення

Clutch  вивчив питання правил водних процедур у ванні грунтовно, щоб ти змогла насолодитися процесом виключно з користю для здоров’я.

Гаряча ванна під час застуди

При застуді так і хочеться полежати в теплій або навіть гарячій ванні для зігріву. Про користь такої процедури лікарі досі продовжують суперечки. Одні категорично проти такого методу боротьби з недугою, інші навпаки прописують пацієнтові тепле купання. Єдине в чому сходяться експерти, занурення в гарячій воді може нашкодити організму. Якщо приймати ванну під час застуди, то тільки в теплій воді і не більше 10 хвилин. А ще намагайся не мочити волосся, переохолодження голові зараз точно ні до чого.

Прийом ванни під час вагітності

Якщо ти знаходишся в цікавому положенні, то напевно хочеш дізнатися чи можна приймати ванну в цей період. Купатися можна як і при застуді виключно в теплій воді, вона допоможе розслабитися і навіть знизить набряклість в кінцівках. А ось гарячі процедури вагітним протипоказані. Є ризик втратити дитину і нашкодити собі.

Приймаючи теплу ванну пам’ятай про запобіжні заходи: груди в області серця повинна бути над поверхнею води, перебувати лежачи у ванній можна не більше 10-15 хвилин і найголовніше, на великому терміні не візьмеш ванну одна, з тобою поруч обов’язково хтось повинен бути , щоб вчасно зреагувати на непередбачені ситуації.

Яку ванну можна приймати при гінекологічних проблемах

Коли діагностовано такі проблеми, як кіста яєчників або міома матки, приймати гарячу ванну категорично протипоказано. На просторах інтернету можна знайти різні рецепти трав’яних ванн, але покладатися на любителів-цілителів не варто. У разі виникнення проблем з жіночим здоров’ям, перш ніж приймати ванну з добавкою, порадься з лікарем. Не кожна трава або ефірну олію може призвести позитивний ефект на твій організм.

Як довго можна ніжитися у ванній

Твое здоровье знаходиться в нормі, так і з настроєм все добре, значить можеш сміливо приймати ванну не більше 20 хвилин. Пам’ятай, чим довше ти вилежується в теплій ванні, тим більше твоє тіло втрачає захисний шар. А якщо до тривалого купання додати ще й пристойну дозу з хімічних засобів, у вигляді гелю, скрабу і іншої радості, то шкіра відкриє дорогу в твоє тіло незваним гостям, інфекцій і бактерій.

Могилевская без нижнего белья на «Танцах со звездами» довела зрителей до мурашек: видео

Чи можна приймати ванну і читати

Щоб процес прийняття ванни був ще більш приємним, багато пані розставляють ароматичні свічки, додають сіль і масла в воду, а ще беруть улюблену книгу. Чи всім вдається почитати в такій обстановці, в мокрому середовищі, питання, але те, що такий процес може нашкодити здоров’ю — правда. По-перше, у ванній ти лежиш, а читання лежачи порушує зір. По-друге, висвітлення від свічок або приглушене світло також погано позначається на очах. І якщо книга електронна, то можна своєю незручністю позбутися приладу. Якщо всі перераховані аспекти нейтралізувати, то читати, приймаючи ванну можна, головне не переборщити з сеансом.

Чим небезпечно приймати гарячу ванну чоловікам

У тому випадку, якщо ти вирішила прийняти ванну разом зі своїм чоловіком. Пам’ятай про те, що на чоловічому здоров’ї гаряча ванна позначається неблагопріятно.Такая процедура значно знижує рух сперматозоїдів, та й власне вихід самої сперми. Як результат, у чоловіка збільшується ризик виникнення безпліддя. Найкраще приймати теплі ванни, це оптимальне рішення, як для жіночого, так і для чоловічого здоров’я.

Пити чи не пити лежачи у ванній

Щоб зняти напругу після складної трудового тижня, хочеться залягти в ванну і розпити келих дорого вина. Лікарі попереджають, що поєднувати спиртне і купання небезпечно для здоров’я. Серцево-судинна система і так знаходиться в певному стресі, алкоголь підливає масла в вогонь. Тобі може стати погано — запаморочення, перепади тиску, аж до втрати свідомості.

Чого не можна робити після прийому ванни

Прийнявши теплу ванну, відпочивши і насолодившись затишною атмосферою, що не вискакуй разгареченная, занурюючись в свої справи. Дай організму звикнути до іншої температурою і середовищем. Витирайся не надто жорстким рушником, а ще краще дай шкірі самостійно обсохнути. Подбай про зволоження тіла, адже водопровідна вода пристойно його підсушила.

Для жінки приймати ванну — цілий ритуал. Щоб він не віщував загрози здоров’ю важливо дотримуватися правил: чи не розпивати спиртні напої, що не перевищувати ліміт часу знаходження в теплій ванні — не більше 20 хвилин, прийняти до уваги своє самопочуття і зробити правильний вихід з «купального зони».

Нагадаємо, топ кращих напоїв для поліпшення здоров’я: бадьорість без кави і енергетиків.

Як повідомляла Politeka, що дешевий чай корисніший дорогого: висновки вчених приголомшили покупців.

Також Politeka писала, про небезпечні хвороби, які викликає чай.


Ритуалы для сна: медики раскрыли, как спастись от бессонницы

Дерматолог рассказала об опасности детских кремов для взрослых

Дерматолог рассказала, как лечить бородавки у детей: "Наиболее эффективными методами являются..."

Что делать, если ваш ребенок простудился: советы мамам и беременным

Атака ОРВИ: симптомы, лечение и профилактика болезни

Скарлатина: основные симптомы и способы лечения заболевания

Врач раскрыла детали о прививках от аллергии: "Укол от амброзии"

Опытный врач рассказала, может ли частое употребление шоколада вызвать аллергию

Пневмония: симптомы и лечение недуга

Парагрипп: симптомы, осложнения и лечение

Грипп: разновидности, симптомы и лечение

Фарингит: как распознать и вылечить болезнь

Бронхит: разновидности, симптомы и лечение опасной болезни

Ангина у взрослых и детей: симптомы, лечение и профилактика болезни

Ларингит у взрослых и детей: симптомы и лечение

Ринит у взрослых и детей: симптомы, психосоматика и лечение

Респираторный микоплазмоз у детей: симптомы и лечение

Синусит и острый синусит: как распознать и вылечить

Дифтерия: пути заражения и симптомы

Показать еще