Що чекає на українських школярів з вересня, з'явилося пояснення: "Вони будуть місяць..."

Що відомо
Читать на русском
школа, дети, маски

На початку нового навчального року українським школярам доведеться витратити місяць на те, щоб наздогнати програму, пропущену за час карантину

Про це заявив голова комітету ВРУ з питань освіти науки і інновацій Сергій Бабак. Він зазначив, що незважаючи на проект «Всеукраїнська школа онлайн», не можна бути впевненими, що всі школярі використовують надані їм ресурси.

«Щодня мільйони дітей дивляться відеоуроки по телевізору. Згодом такі ж проекти почали робити деякі інші країни. Ця ідея була своєчасною і необхідною, а тому успішною... Проте, ми не можемо бути впевненими, що всі діти на 100% скористаються нашою допомогою», - зазначив Бабак.

За його словами, не варто розраховувати, що наступний навчальний рік почнеться як завжди. Нардеп зазначив, що спочатку дітям доведеться витратити близько місяця на коригувальні заняття, які допоможуть всім наздогнати шкільну програму.

«Перший місяць навчання буде для всіх коригуючим. Тобто будемо повторювати все, чого повинні були навчитися за час карантину», - підсумував Бабак.

Раніше в Міносвіти розповіли про те, що в цьому році школярі вийдуть на канікули в звичайні терміни. Про це розповіла в. о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Вона зазначила, що школярі не вчитимуться в червні, а навчальний процес підійде до кінця вже в травні.

Нагадаємо, у МОН підготували кардинальні зміни для українських школярів.

Як повідомляла Politeka, стало відомо, коли українські школярі підуть на канікули: «Уроки будуть проходити до…».

Також Politeka писала, що коли українські школярі підуть на канікули, важлива заява Міносвіти.


Дефіцит продуктів у Одеській області: які труднощі знову постали перед українцями

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: ціни стали іншими

З'явилася нова грошова допомога для ВПО і не лише: скільки виплатять в Миколаївській області

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: хто може сподіватися на продовольчі набори

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: де можуть допомогти подолати труднощі

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як саме їх оформити

Подорожчання продуктів у Кіровоградській області: які продукти б'ють рекорди за вартістю

Дефіцит фруктів у Запоріжжі: українців турбує нова проблема

ВПО можуть отримати понад 12 тисяч: як оформити грошову допомогу в Дніпропетровській області

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО у Миколаївській області: що саме готові надати

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: проблема з товарами знову зʼявилася

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що потрібно знати про фудбанки

Грошова допомога для ВПО змінюється з липня: кому потрібно терміново переоформити документи в Одеській області

Безкоштовне житло для ВПО у Кіровоградській області: де можна його знайти

Подорожчання продуктів у Черкаській області: українцям розповіли про нову хвилю проблем

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 20 червня: з'явилося попередження про тривалі обмеження

Подорожчання проїзду у Вінниці: як сильно зросте ціна на квитки

Кіровоградську область закликали підготуватися до графіків на 20 червня: попереду багатогодинні відключення світла

Доплати для пенсіонерів у Миколаївській області: як отримати цю підтримку

Показати ще