«Запит на посадку»: експерт розповів, як країна може повстати проти Порошенка

Читать на русском
бунт погром столкновения беспорядки протест погром

Зіткнення активістів Нацкорпусу з поліцією 9 березня в Києві та Черкасах – це тривожний дзвіночок, який може стати початком жорсткого протистояння як до виборів, так і після них.

Про це у відео-інтерв’ю Politeka заявив політолог Володимир Фесенко.

За словами політолога, на Україну насувається гостра криза з кількома складовими.

Одна з них – конфлікт між президентською командою та опозицією, яку об’єднує небезпека фальсифікацій. А друга – розкол у правоохоронних органах.

«СБУ та ГПУ- на боці президента. Це – важка артилерія. А МВС на чолі з Арсеном Аваковим – навпаки. Його часто звинувачують в тому, що він на боці Тимошенко. Але я думаю, що для нього непринципово, хто з опозиційних кандидатів пройде. Для нього перемога Зеленського створює навіть більше можливостей», – вважає Фесенко.

На думку політолога, ситуація в країні може ускладнитися, якщо після першого туру у Юлії Тимошенко та Петра Порошенка буде різниця у піввідсотка, а у другий тур вийде Порошенко. Це призведе до сумнівів у результатах виборів та їхнього невизнання.

«Агресивні противники Порошенка, а це не тільки Нацкорпус – давайте згадаємо акції, які проводив свого часу Саакашвілі – об’єднаються, і ситуація може бути небезпечною», – зазначив політолог.

Зараз на його думку у суспільстві є «запит на посадку», а звільнення Порошенком Олега Гладковського виглядає, як «скидання баласту», і це ще більше накаляє ситуацію в країні.

Фесенко не вірить, що за подіями 9 березня стоять «проросійські олігархи». Він взагалі спростовує «російський слід».

Він також каже, що Порошенко збільшує свої рейтинги за рахунок розколу країни.

«Порошенко консолідує навколо себе войовничо-патріотичний електорат. Це відштовхує російськомовних виборців. І дуже добре, що є чинник Зеленського, який не під проросійськими гаслами забирає значну кількість електорату, в тому числі і антимайданівського. Не було б Зеленського, в країні знову були б два полюси», – каже політолог.

Скандал із зіткненням активістів з правоохоронцями в Черкасах оголив найслабкішу сторону президента України Петра Порошенка. Про це в програмі «Недобрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев.

«Силові сутички з Нацдружинами у Києві і Черкасах оголили слабкі сторони Порошенка. Він не готовий до відкритого вуличного протистояння. Порошенко виключно лідер мережевих хом’ячків і бюджетників. Перше він купує. Друге нагинає. Але там, де закінчується тепла ванна – Порошенко починає тонути. Вдумайтеся тільки. Президент країни біжить з власного мітингу. Президент країни!», – зазначив він.

Нагадаємо, Зеленському та його родині погрожують, в справі замішана жінка: деталі скандалу

Як повідомляла Politeka, «Проголосують цілі заводи»: Чорновіл розкрив нового фаворита передвиборчих перегонів

Также Politeka писала, що «природа за нас»: стихія завдала удару по кандидатам в президенти, не пожаліла нікого


«Ми відправляли миротворців у всьому світі»: експерт пояснив, чому Україна ніколи не була нейтральною

«Китай грає на продовження війни у Європі»: дипломат пояснив, чого добивається Сі

«Для них сумно закінчиться»: військовий розповів про можливість росії відкрити новий фронт

Можлива операція США проти Венесуели: експерт оцінив, як це вплине на мирні перемовини та вартість нафти

«Вашингтон дав зелене світло»: експерт оцінив, яку місію готує Коаліція охочих в Україні

Відмова від НАТО в обмін на гарантії: експерт пояснив, як не отримати новий Будапештський меморандум

Відсутність геополітичного статусу: експерт оцінив, що підштовхнуло путіна до війни проти України

«Шукають складні рішення для простих питань»: експерт розповів, як США намагаються наблизити позиції України та рф

«Трамп дійсно хоче якомога швидшого миру»: експерт розповів про тиск на перемовинах

«Замінування акваторії Чорного моря дуже високе»: полковник ДСНС пояснив, у чому складність роботи

США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Показати ще