Україна отримуватиме допомогу до 2027 року: експерт розповів про підсумки «Рамштайну»

Військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, що за весь час існування «Рамштайну» Україна отримала допомогу на 126 млрд доларів, і далі буде отримувати її ще до 2027 року гарантовано.
Читать на русском
снаряд, виробництво зброї

Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає експерт, США опублікували спільну заяву лідерів восьми коаліцій у рамках «Рамштайну», союзники погодили 8 дорожніх карт, які розробили для оптимізації зусиль із надання допомоги Україні і сприянню взаємодії з НАТО.

«Це передбачає створення промислової бази під виробництво зброї, спільні закупівлі і постачання для України. Тобто до 2027 року на таку короткострокову-середньострокову перспективу Україна забезпечена. Ну, скидається, власне кажучи, на це. Це добре, тому що ці кошти будуть вкладатися, підприємства будуть працювати, вони будуть виробляти зброю, яка буде постачатися Україні», - пояснює Олександр Мусієнко.

А США тим часом, повідомляє він, оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 500 млн доларів. За словами експерта, це останній пакет допомоги від адміністрації Байдена, він включає додаткові ракети для української ППО, більше снарядів і більше ракет класу повітря-земля, іншого обладнання для підтримки українських F-16.

«Ось це те, чим завершився цей «Рамштайн». Ми отримуємо запевнення до 2027 року. Якихось нових проривних озброєнь немає, але це й не дивно, тому що номенклатура вже заповнена. Питання зараз у кількості. Тобто нам потрібно насичувати кількість того, що потрібно отримувати. Тим часом загалом, якщо підсумовувати, за час існування «Рамштайну» Україна отримала військову допомогу на 126 млрд доларів, про це каже Пентагон», - підсумовує Олександр Мусієнко.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко заявив, що від команди Трампа вже лунають заяви про гарантії для України.

Також Politeka писала про те, що Дацюк заявив, що небезпечно ділити людей на правильних та неправильних українців.


«Ми відправляли миротворців у всьому світі»: експерт пояснив, чому Україна ніколи не була нейтральною

«Китай грає на продовження війни у Європі»: дипломат пояснив, чого добивається Сі

«Для них сумно закінчиться»: військовий розповів про можливість росії відкрити новий фронт

Можлива операція США проти Венесуели: експерт оцінив, як це вплине на мирні перемовини та вартість нафти

«Вашингтон дав зелене світло»: експерт оцінив, яку місію готує Коаліція охочих в Україні

Відмова від НАТО в обмін на гарантії: експерт пояснив, як не отримати новий Будапештський меморандум

Відсутність геополітичного статусу: експерт оцінив, що підштовхнуло путіна до війни проти України

«Шукають складні рішення для простих питань»: експерт розповів, як США намагаються наблизити позиції України та рф

«Трамп дійсно хоче якомога швидшого миру»: експерт розповів про тиск на перемовинах

«Замінування акваторії Чорного моря дуже високе»: полковник ДСНС пояснив, у чому складність роботи

США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Показати ще