США не стануть допомагати Україні з вирішенням конфлікту на Донбасі: «готують війну з ЄС»

Читать на русском
США, Донбасс

Найближчим часом змін у ситуації на Донбасі не буде

Про це в відеоінтерв’ю Politeka розповів політичний експерт Руслан Бізяєв.

За його словами, це обумовлено тим, що поки що концептуально всередині України немає єдиного розуміння, куди йти. Володимир Зеленський як раз повинен його сформувати, а суспільство має це сприйняти.

«Це дуже важкий процес, і морально, і фізично, і політично. Багато хто до цього буквально не готовий. І тільки після того, як розуміння буде сформовано, можна буде виходити на міжнародні переговори і шукати відповідний формат для вирішення проблеми», – говорить Бізяєв.

”Зеленський, виходь!”: новий “Майдан” розгорається на Банковій, чутні крики, кадри бунту

В іншому випадку, якщо не буде прийнята загальна концепція по Донбасу, Україна знову піде в п’ятирічну балаканину ні про що, вважає експерт. США на даний момент не хочуть бути прямим учасником переговорів по Донбасу.

«У США зараз ключова глобальна проблема – це війна з ЄС. США і їх прабабуся Великобританія збираються стати в боксерську стійку проти Євросоюзу. На цьому тлі проблематика Європи для них є первинною, а Україна – вторинна. За великим рахунком Трампу все одно, що тут буде», – стверджує Бізяєв.

Нагадаємо, нещодавно з’явилося ще одне підтвердження, що Росія продовжує поставляти озброєння на окупований Донбас і використовувати там свою нову військову техніку.

Так 1 серпня волонтери міжнародної спільноти InformNapalm опублікували на своєму сайті унікальне відео, зроблене в січні 2019 року в Макіївці місцевим жителем.

У кадр потрапила машина сучасного російського комплексу радіорозвідки «ТОРН». Комплекс рухається по вулиці Героїв Сталінграда в напрямку вулиці Мануїльського. Раніше комплекс неодноразово фіксували на фото на Донбасі, починаючи з 2015 року. На відео «ТОРН» потрапив вперше.

Волонтери відзначили, що в розпорядженні співтовариства є повна версія відео, а на сайті публікується тільки зараз в скороченому варіанті з метою захисту свідків, тому що в кадр потрапляли інші люди.

Нагадаємо, десятки потужних вибухів прогриміли на Донбасі: перемир’я зірвано, погані новини з ООС.

Як повідомляла Politeka, вибухи гримлять на КПВВ, режим “червоний” видно на Донбасі.

Також Politeka писала, що Путін кинув жителів Донбасу з паспортами.

Більше відео можна подивитися тут.


США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Об’єднані експедиційні сили: експерт оцінив, чи готується реальне розгортання військ в Україні

«Давно пора блокувати Калінінградську область»: експерт розповів, чого бояться у кремлі

«Наші сили сконцентровані на стримувальних діях»: експерт оцінив ризики у Покровську

«Війна все більше поширюється на територію ворога»: експерт оцінив, чи буде в рф блекаут

«США займають вичікувальну позицію»: експерт пояснив, як змінилась позиція Трампа

Грузинський народ майже рік продовжує мітинги та протести: Миро Ванадзе розповів про ситуацію в Грузії

Зустріч Трампа і Сі: експерт пояснив, чи зможуть США вмовити Китай натиснути на росію

Для припинення вогню потрібен план, щоб у нас знову не вийшов дірявий кордон з росією: думка експерта

Росія випробувала ракету «Буревісник»: експерт заявив, що путін хоче вплинути на позицію США

«Орбан розуміє, що ходить по лезу ножа»: політик попередив про наслідки загравання з путіним

Показати ще