Стало відомо, як партійні лідери ошукують українців: «професіонали по дерибану»

Читать на русском
выборы

В Україні немає професіоналів демократичного державного управління

Про це в відео-інтерв’ю Politeka заявив директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв.

За його словами, на це є причина: демократичне державне управління неможливо в країні, яка сформована як корпоративна держава організованої злочинності. В Україні з надлишком можна знайти професіоналів по дерибану, але не по демократії.

«Це питання швидше для майбутнього розвитку того, що ми називаємо представницькі інститути. І тут я категоричний – не шукайте професіоналів того, чого немає. Що стосується формування влади і пошуку компетентних людей, то я нагадаю, що ми знаходимося не в Радянському Союзі.

Верховна Рада може злетіти у повітря, навколо паніка: що відбувається

Ми знаходимося в форматі парламентсько-партійної демократії. Політична партія повинна підбирати людей, у яких є досвід проведення політики», – каже Єрмолаєв.

Коли державні лідери говорять про професіоналів, які у них є в партійних командах для державного управління, вони щонайменше лукавлять, стверджує експерт.

Нагадаємо нещодавно також Андрій Єрмолаєв розповів про продовження боротьби для Володимира Зеленського. За його словами, третій тур для Зеленського – це вже не вибори з безпосередньою участю виборців, а та складна ситуація, яка склалася при зміні політичних еліт. Які при зміні правил гри почали терміново шукати своє місце в майбутньому.

«Здавалося, що тріумф очевидний, і Зеленський третій тур виграє. Але як показали події перших днів, поки третій тур не завершений і сторони міряються мускулами. Зеленський демонструє новий стиль управління, але дуже специфічний», – каже Єрмолаєв.

Також експерт зазначив, що незважаючи на певну плутанину в поясненнях «як будуть здійснюватися референдуми», те, що Зеленський робить ставку на інструмент прямої демократії говорить про те, що це буде інструмент постійний.

«Один з перших форумів, на яких з’явився пан Зеленський, це був форум айтішників. Де він казав про цифрову демократію і застосування нових технологій для управління державою. Епоха Зеленського – це буде епоха цифрового авторитаризму», – вважає Єрмолаєв.

Нагадаємо, Зеленський переміг Порошенка на зустрічі зі Столтенбергом.

Як повідомляла Politeka, у справі проти Порошенка прийнято жорстке рішення: офіційна заява.

Також Politeka писала, що Зеленський поклав початок звільненню Донбасу, прийняті ключові заходи: «кращий крок для…».

Більше відео можна подивитися тут.


США вимагають швидких рішень: експерт оцінив, чи варто боротись за НАТО у мирному плані

«Це боротьба за вплив на Білий дім»: експерт пояснив, навіщо злили розмову Віткоффа з Ушаковим

Можна грати по-різному: депутат пояснив, як обійти вимоги кремля до України задля миру

Безпекові гарантії на 10 років: експерт оцінив, що США пропонують Україні в обмін на поступки

«Злили цей план у медіа росіяни»: експерт пояснив, чому не варто вірити мирному плану з 28 пунктів

США активізують переговорний трек: експерт оцінив, чи вдасться змусити путіна до перемир’я

Санкції та удари ЗСУ: експерт розповів, як росія тепер продаватиме нафту

Експерт пояснив, як перебити маніпуляції рф на переговорах: «Потрібно використовувати те саме»

Експерт про війну росії проти Європи: «Цей напад уже відбувається»

Об’єднані експедиційні сили: експерт оцінив, чи готується реальне розгортання військ в Україні

«Давно пора блокувати Калінінградську область»: експерт розповів, чого бояться у кремлі

«Наші сили сконцентровані на стримувальних діях»: експерт оцінив ризики у Покровську

«Війна все більше поширюється на територію ворога»: експерт оцінив, чи буде в рф блекаут

«США займають вичікувальну позицію»: експерт пояснив, як змінилась позиція Трампа

Грузинський народ майже рік продовжує мітинги та протести: Миро Ванадзе розповів про ситуацію в Грузії

Зустріч Трампа і Сі: експерт пояснив, чи зможуть США вмовити Китай натиснути на росію

Для припинення вогню потрібен план, щоб у нас знову не вийшов дірявий кордон з росією: думка експерта

Росія випробувала ракету «Буревісник»: експерт заявив, що путін хоче вплинути на позицію США

«Орбан розуміє, що ходить по лезу ножа»: політик попередив про наслідки загравання з путіним

Показати ще