Безробіття в Україні побило рекорд: на одну вакансію 6 чоловік

Читать на русском
безработица, безработный, вакансии

В Україні збільшилася кількість безробітних

У Державній службі статистики повідомили про те, що в грудні 2018 року офіційний рівень безробіття підвищився на 0,1 процентного пункту до 1,3%.

Про це пише видання Хвиля.

За даними Держстату, станом на 1 січня 2019 року в Державній службі зайнятості зареєстровано 341,7 тис. безробітних. Станом на 1 грудня 2018 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 301 тис. безробітних. При цьому кількість вакансій в грудні склало 58,4 тис., А значить, на одну вакансію претендують 6 осіб.

Середній розмір допомоги на одного безробітного становить 2 876 гривень.

Як повідомлялося раніше, безробіття в Україні в листопаді 2018 року по офіційними даними зросла на 29,6 тисяч до 301 тисяч чоловік. Про це повідомляє Державна служба статистики. Таким чином, офіційне безробіття в Україні становить 1,2% населення працездатного віку (в жовтні було 1,1%).

Жінку заживо з’їли на роботі: «раптово вискочила з води і потягла»

За офіційними даними, відсоток безробітних в країні різко зріс після завершення збору врожаю.

Середній розмір допомоги по безробіттю в Україні становив 2670 грн, що на 33 грн більше, ніж у жовтні. Кількість вакансій склало 81,2 тисяч, що на 16,1 тисяч менше, ніж у жовтні – 97,3 тисяч.

Більшість безробітних в Україні – жінки (174,4 тисяч), чоловіків – 126,6 тисяч.

В основному через відсутність роботи страждає міське населення – 175,2 тисяч проти 125,8 тисячі в селі.

Раніше повідомлялося, що статистика показує об’єктивний зростання середньої заробітної плати в Україні: третій квартал 2018 року б’є рекорд.

У першому півріччі 2018 року частка населення із середньодушовими доходами нижче законодавчо встановленого прожиткового мінімуму в 1700 гривень зменшилася в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року на 1,5 п.п., склавши 2%.

Згідно з даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Державної служби статистики, меншу за прожитковий мінімум на місяць в першому півріччі 2018 року одержували 0,8 мільйонів громадян. У минулому році цей показник становив 1,4 мільйона чоловік.

Частка населення з середньодушовими доходами нижче фактичного розміру прожиткового мінімуму скоротилася в 1,2 рази до 32%. У першому півріччі 2018 року менший 3233,33 гривень отримували 12,2 мільйонів чоловік (у 2017 році – 15,2 мільйонів чоловік). Також 26,3 мільйона українців (68%) отримували більше прожиткового мінімуму.

Крім того, співвідношення загальних доходів найбільш і найменш забезпечених 10% населення збільшилася і склала по Україні п’ять разів.

Нагадаємо, як українцям влаштуватися на роботу в Канаді.

Як повідомляла Politeka, робота в Польщі обернулася справжнім пеклом для українців: почали відбирати паспорти.

Також Politeka писала про те, як пройти співбесіду: важливі поради.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще