”Бидло українське”: відео з мешканками Луганщини потрясло всю країну

Читать на русском
”Бидло українське”: відео з мешканками Луганщини потрясло всю країну

Мешканки терористичної “ЛНР” шокували мережу нахабною витівкою

В інтернеті опублікували відео, на якому мешканки псевдореспубліки нахабно вимагають від України ремонту зруйнованого Росією моста і брудно обзивають українців.

Фрагмент новинного сюжету ТСН масово поширили полтзователі Facebook.

На кадрах видно, що на одній зі сторін зруйнованого моста стоїть російська військова техніка, група окупантів і підноситься прапор країни-агресора. Однак жінок, які сидять на тлі цього, абсолютно нічого не бентежить. Більш того, вони поклали відповідальність за війну на українських захисників.

“Міст потрібно відремонтувати! Да ради Бога, давайте робіть, щоб транспорт ходив, щоб фашистів цих тут не було, галичан! Мої батьки в молодості приїхали це бидло піднімати українське!” – уїдливо сказала одна з літніх сепаратисток.

Звільнення Кличка: у Зеленського вирішили діяти негайно, офіційний документ

На питання журналістки, чому ж “бидло” має тепер відновлювати їй міст, пособниця окупантів їдко відповіла: “А хто розбив ?!”. Крім того, вона запевнила, що вже давно виїхала б з Луганська, якби мала гроші.

Нахабна поведінка і необгрунтовані звинувачення українських захисників з боку фанатки “ЛНР” розлютили українців і вони висловили своє обурення в численних коментарях.

Раніше повідомлялося, що в Одесі затримали інтернет-сепаратиста, який вихваляв бойовиків ЛДНР і закликав до зміни державних кордонів. Про це повідомив в прес-центр СБУ в Одеській області.

Встановлено, що одесит регулярно розміщував на персональних сторінках в соцмережах інформацію із закликами до зміни державного кордону та порушення територіальної цілісності країни. Також агітатор популяризував терористичні організації «Д/ЛНР».

Уточнюється, що публікації правопорушник копіював з російських пропагандистських інтернет-видань, а також з сайтів бойовиків.

Нагадаємо, руський мир добрався до Львова: «Тепер все зміниться»

Як повідомляла Politeka, інтернет -агітатор спійманий на гарячому в Одесі: «чекає кожного»

Також Politeka писала, що на курорт Путіна обрушилася стихія, «цунамі» зносить все на своєму шляху.


Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Дніпропетровській області: як можна їх отримати

Нова система оплати проїзду в Кропивницькому: що саме змінилося для пасажирів

Доплати для пенсіонерів у Вінницькій області: скільки заплатять українцям

Новий графік руху транспорту в Луцьку: що саме зміниться

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: як можуть піднятися ціни найближчим часом

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: як отримати набори

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: яким чином можна знайти безпечне місце

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: чого торкнулася нова проблема

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: як та де його шукати

Доплати для пенсіонерів у Запорізькій області: як все оформити

Дефіцит молочних продуктів в Кіровоградській області: проблема почала загострюватися

При виході на пенсію можна отримати грошову допомогу: яким пенсіонерам у Вінницькій області доступна виплата

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: українців попередили про нову хвилю зростання цін

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: хто може отримати допомогу

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: ціни різко поповзли вгору

Дефіцит овочів у Миколаївській області: ситуація доволі напружена

Пенсіонерам виплатять 3100 грн: хто отримає грошову допомогу в Запоріжжі до Дня Незалежності

United Boxing Academy: новий боксерський простір Києва отримав визнання легенд українського спорту

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто може отримати виплати та речі першої необхідності

Показати ще