Влада продовжує знищувати нові політичні партії,- Розумна сила

Читать на русском
2018-08-02 13.09.41

Влада продовжує посилювати політичний тиск на нові перспективні партії, тож вдається до використання адміністративної машини впливу

Про це 2 серпня під час прес-брифінгу в прес-центрі “Українські новини” заявив лідер політичної партії  “Розумна сила” Олександр Соловйов.

“Вчора у центральному офісі партії, кількох регіональних офісах, а також у квартирах керівників “Розумної сили” співробітники СБУ провели обшуки. Ми розцінюємо це як чергову спробу залякати нашу політичну силу та намагання зупинити нашу законну діяльність. Владі не вдалось залякати незаконними методами, я маю на увазі напад радикалів на мого заступника минулого місяця, тож тепер вони прагнуть задіяти адміністративний ресурс», – пояснив політик.

Крім того, коментуючи обшуки в офісах партії “Розумна сила”, що відбувалися 1 серпня, в політичній силі заявили, що фактичної і обґрунтованої причини для таких дій співробітників СБУ існувати не може.

“Якщо влада вважає, що таким чином їй вдасться залякати нас або змусити припинити роботу – вона помиляється. Партія має сильну структуру, із реально діючими осередками по всій країні. Ми розуміємо, що ми маємо продовжувати роботу, аби зупинити беззаконня, яке відбувається із потурання влади”, – говорить заступник лідера партії “Розумна сила” Олександр Савченко.

Нагадаємо, що вчора, 1 серпня, у офісах  партії відбулись обшуки, а 6 липня націоналістична організація “С14” зірвала чергові збори політичної партії “Розумна сила” і жорстоко побила заступника лідера партії Олександра Савченко.


Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

«Тиск на Америку спрацював»: експерт пояснив, чому США утрималися від голосування в ООН 24 лютого

НАТО, імперська логіка чи провал стримування: американська експертка оцінила, чому росія напала на Україну

Нова хвиля: експерт оцінив, чи зможе Мадяр перемогти Орбана на виборах в Угорщині

«Гібридна війна крокує щосили»: експерт заявив, що росія вже веде наступ в Казахстані

«Прес поганого настрою Трампа»: Микола Томенко пояснив, чому нам потрібні європейці на переговорах

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

Показати ще