Ведучі Євробачення перевершили конкурсантів своїм музичним номером (відео)

Читать на русском
Ведучі Євробачення перевершили конкурсантів своїм музичним номером (відео) Ведучі Євробачення перевершили конкурсантів своїм музичним номером (відео)

Вчорашній другий півфінал Євробачення запам’ятався глядачам найбільше музичним номером, який відкривав концерт. У ньому пара ведучих – Олександр Скічко та Володимир Остапчук – змогли у повній мірі проявити свої музичні таланти: грали, співали й танцювали гопак

Як пише Znaj.ua, глядачі в захваті від відкриття другого півфіналу, в соцмережах з’явилося безліч відгуків та перепостів відео з музичним номером. Багато хто вважає, що саме цим виступом, а не піснею Монатіка, і треба було відкривати Євробачення.

Нагадаємо, що в цьому році вперше за історію проведення конкурсу шоу веде чоловіче тріо. Володимир Остапчук та Олександр Скічко – вже відомі телезірки з багаторічним досвідом ведення шоу і прямих ефірів. Олександр володіє гарними вокальними даними і чудово пародіює. А Володимир – професійний танцюрист і грає на акордеоні.

Номер почався з гри на сопілці та акордеоні, а потім у супроводі ансамблю народної музики ведучі виконали хіти минулих років Євробачення, аранжовані з українським колоритом. У попурі увійшли пісня My number one переможниці пісенного конкурсу 2005 Хелени Папарізу, Fairytale Олександра Рибака, переможця 2009 року, Euphoria переможниці “Євробачення-2012” Лорін і тріумфальна композиція Кончіти Вурст Rise like a Phoenix, яка прозвучала на Євробаченні-2014.

Одягнені ведучі в костюми, розроблені українськими дизайнерами спеціально до конкурсу. Глядачі відзначають також прекрасний рівень англійської мови та вміння триматися на сцені в прямому ефірі наших ведучих.

Завтра ввечері відбудеться великий фінал Євробачення-2017. Подивитися виступи учасників тим, хто не купив квиток в МВЦ на ефір, можна буде не тільки вдома, але і в спеціально обладнаних фан-зонах. Як повідомляють представники офіційного туроператора Євробачення-2017 компанії «Пілот», до Києва прибуло близько 20 тисяч іноземних гостей. Це не рахуючи офіційних делегацій країн-учасниць і працівників, задіяних у підготовці конкурсу.

А поки – ще раз відчуємо гордість за наших хлопців і подивимося відкриття другого півфіналу.

Опубліковано:
Теги:

У Раді мають намір зробити дебати обов’язковими: з’явився законопроект

Забава київських підлітків могла закінчитися плачевно: шокуючі кадри зі столичної підземки

Справа про сідниці Євробачення: суд ухвалив рішення

Популярна співачка розповіла, як Європа сприймає хіти українською

Позитивна і гостинна: чим захопила Україна гостей Євробачення-2017

Євробачення-2017: чому організатори відмовили голлівудській зірці

Пристрасті по Євробаченню: Данилко різко відповів на критику

Джамала вперше прокоментувала провал на Євробаченні

O.Torvald вперше прокоментував ганьбу на Євробаченні

Голий зад на Євробаченні: у Джамали прокоментував інцидент

Євробачення: недооцінена телеканалами Onuka потрапила в європейські чарти (відео)

O.Torvald про Євробачення: ми бачили все з середини

Соцмережі висміяли скандальну заяву Путіна про Євробачення (фото)

Путін у нестямі через гідне проведення Євробачення

П’ята точка на Євробаченні: як покарали пранкера Седюка

Єдине, чим Росія відзначилася на Євробаченні – це обстрілом Авдіївки

Євробачення: Порошенко похвалився конкурсом і своєю дружиною (фото)

Євробачення-2017: зворотній бік конкурсу з бійцями АТО (фото)

Євробачення 2017: озвучено кількість постраждалих іноземців

Показати ще