Порошенко приписав собі в заслугу ремонт дороги бюджетним коштом, яку знищили фури його заводу - Гладких

Читать на русском
Порошенко приписав собі в заслугу ремонт дороги бюджетним коштом, яку знищили фури його заводу - Гладких Порошенко приписав собі в заслугу ремонт дороги бюджетним коштом, яку знищили фури його заводу - Гладких

Народний депутат Петро Порошенко піариться на ремонті сільської дороги у Вінницькій області, проведеному за бюджетний кошт, яку пошкодили вантажні автомобілі його ж цукрового заводу. При цьому, під час каденції на посту президента сотні ОТГ не мали ремонту доріг через постійні корупційні скандали навколо на той час керівництва держави.

Про це заявив політичний експерт Валентин Гладких у своєму дописі, пише ТСН.

Валентин Гладких зазначає, що лідер фракції «ЄС» Петро Порошенко в гонитві за зменшенням свого антирейтингу у 75% піариться на найменших речах, зокрема на дрібних ремонтах доріг на Вінничині.

«Один з найбагатших олігархів країни з активами у 1,5 мільярдів доларів, найбагатший депутат, який заробляє більше, ніж весь Європарламент, Петро Порошенко на всю країну пропіарився шматком асфальту, постеленого за бюджетні гроші в селі на Вінниччині. Дрібна на перший погляд історія викриває повну політичну деградацію Порошенка як політика. Навіть в такій простій речі, як клапоть асфальту в селі Городківка на Вінниччині, Порошенко не міг не урвати вигоди для себе. Дорога була покладена за бюджетні гроші біля заводу Порошенка, неподалік вулиці, яку той назвав своїм прізвищем», – стверджує експерт.

Гладких розповідає, що сільська дорога не ремонтувалась багато років, однак причина її стану – пошкодження транспортом підприємства олігарха.

«Розбита наче після бомбардування, за словами самого Порошенка, сільська дорога не ремонтувалася 30 років. Підтверджують слова «гетьмана» і місцеві жителі: були суцільні ями. Але, на відміну від сивочолого, уточнюють причину: шлях розбили величезні фури цукрового заводу Порошенка. Тобто цей політик пропіарився на ремонті дороги, яку по суті розвалював 30 років. Але сам «криголам» за своєї каденції не спромігся спрямувати ані копійки на асфальт в селі, яке годує всю родину Порошенків», – пише Гладких.

Крім того, експерт наголошує, що за часів своєї каденції цю дорогу як і багато інших Порошенко так і не спромігся зробити.

«Чому ж олігарх так і не зміг за свого президенства зробити нормальні дороги? Мабуть, заважали корупційні справи. Чого тільки вартує скандал з головою «Укравтодору» Славоміром Новаком, якого зараз судять в Польщі за корупцію. Порошенко всіляко підтримував активність Новака, який брав хабарі у розмірі, що перевищує мільйон євро. Тому не дивно, чому «Укравтодор» за Порошенка виконав лише 50% плану Державної цільової програми розвитку доріг», – зазначає експерт.

Гладких підкреслює, що за свого президенства Порошенко не зробив нічого для Городківки (населений пункт де розташована дорога – прим. ред) та сотень таких самих ОТГ, однак зараз він там проводить свою pr-кампанію.

«Сьогодні прийшов час піаритися і рятувати рейтинг. Тому і вигляд Петро Олексійович має дещо нікчемний: як тоді, коли похвалився російським трофеєм, навіть не зрозумівши що затрофеїв український дрон», - резюмує Гладких.

Як повідомлялось раніше, народний депутат Петро Порошенко так і не виконав свою обіцянку відновити музей Шухевича, що був зруйнований “шахедом” в січні 2024 року.


Сімейний підряд медіакілерів: ЗМІ розповіли, як білоруський екс-КДБшник Захаров та його дружина створили мережу політичного шантажу

Офшорна павутина у 9 країнах та елітна нерухомість: журналісти розкрили таємницю, як власник FavBet Андрій Матюха сховав майно та статки

Віталій Юрченко - шахрайство, викрадення, шантаж та робота на ФСБ міжнародного афериста

Збитки на 44 мільярди та та «золоті» ремонти: як мер Ігор Терехов будує політичну кар'єру на схемах, дивних закупівлях та закордонних активах

Керівник "Спецтехноекспорту" Федоришин влаштував корпоратив у робочий час, поки Київ ховав загиблих від ракетних ударів

Зухвалий маневр Андрія Матюхи: чому FAVBET нехтував рішенням держави та продовжує крутити слоти

Фігурант справи НАБУ екс-співробітник СБУ Олександр Карамушка продовжує займатись “рішаловим” для бізнесу

Пасенюк, Гонтарева, ICU і справа про держзраду: прокуратура відкрила міжнародне розслідування, але могла відкликати запити

Економіка на винос: ЗМІ розповіли, як схема «Black Audit» спалює фінансову систему України

Kernel vs «Сенс Банк»: чому позов на 1,75 млрд грн опинився саме у судді Погрібної

Цензура в дії: чому з сайтів раптово зникло гучне розслідування про очільника Нацбанку Андрія Пишного

Наркотики, психічний розлад і побиття дружини: ЗМІ розповіли про кінець карʼєри скандального пластичного хірурга Олександра Бебиха

Колишнього нардепа та ексміністра Бойка підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту

Майже 14 мільйонів гривень переплати за колючий дріт для оборони Донеччини: силовики викрили посадовця Костянтинівської міськради

Правоохоронці розслідують розкрадання американського гранту виділеного на реформу прокуратури

Нардепи звернулися до РНБО щодо діяльності проросійського бізнесмена Осіновського

Балканський транзит пов'язаний з рф: ЗМІ розповіли, хто стоїть за тіньовим імпортом для українського defense-tech

Чому Василя Веселого називають смотрящим над Сенс Банком та онлайн-казино: розслідування ЗМІ

Тінь Януковича над ВРП: як стара адвокатська номенклатура блокує оновлення судової влади

Показати ще