ЗМІ: Мільйони перевитрат бюджетних коштів при участі ПрАТ "Діпрозв'язок"

Читать на русском
гроші

Про це пише портал Акценти . Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Журналістські розслідування ЗМІ про діяльність ПрАТ «Дипросв'язок» (директор — Каплуненко), товариство, яке входить до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Потій О.), а координує діяльність цього підприємства заступник Потія О. – Трофименко В., викликали свого часу великий резонанс у суспільстві.

Як виявилося, ПрАТ «Дипросв'язок» у змові з окремими посадовими особами Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької та Одеської обласних військових адміністрацій розробили для них проекти з впровадження систем оповіщення за цінами від 750 до 800 тис.грн за один проект. досвід у виконанні таких робіт за цінами до 150 тис. рублів.

У ході журналістських розслідувань журналісти зверталися до вітчизняних компаній, які мають досвід в аналогічних роботах і отримали підтвердження, що розробка таких проектів триває 2-3 місяці, а їхня реальна вартість становить до 150 тис. грн. грн. Таким чином, мільйони бюджетних коштів ОВА переплатили ПрАТ «Дипросв'язок» і при цьому, відповідно до Керівництва «З визначення вартості будівництва», ОВД не зажадали підтвердження витрат від ПрАТ «Дипросв'язок».

Крім того, ОВА провели закупівлі та уклали контракти без використання електронної системи. Для того, щоб приховати завищені ціни та перевитрати бюджетних коштів, договори були засекречені.

Громадська організація "Всеукраїнська асоціація соціального партнерства" вже звернулася до Прем'єр-міністра з проханням перевірити зазначені факти. Також ці угоди стали відомі у Верховній Раді України та народні депутати, небайдужі до того, щоб запобігти корупції та розкраданню бюджетних коштів, звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути ці факти та провести розслідування.

Сумнівні угоди та завищення цін на розробку проектів щодо впровадження систем оповіщення знайшли продовження та реагування з боку самого Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. Прем'єр-міністр України підтримав таку ініціативу та дав доручення Міністру внутрішніх справ – Ігорю Клименку, Голові Державної аудиторської служби України – Аллі Басалаєвій та Голові Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України – Потію Олександру провести розслідування (доручення Прем'єр-міністр України Д. Шмигаля) від 22 №15522/16/1-25).




Прем'єр-міністр України доручив начальникам обласних військових адміністрацій взяти до уваги факти викладені у зверненнях народних депутатів та громадських організацій та не допустити перевитрати бюджетних коштів при розробці проектів щодо влаштування систем оповіщення за участю ПрАТ «Дипросв'язок».



Також ЗМІ зазначають, що громадськість дуже сподівається, що вищезгадані посадові особи ретельно проведуть розслідування, надлишкові бюджетні кошти, отримані ПрАТ «Дипросв'язок», будуть повернуті до ОВА, а винні посадові особи будуть притягнуті до відповідальності.


ЗМІ: Владислав Колодистий: чорний арбітраж без податків, нелегальні операції з «криптою», обман з PayAdmit, «зіц-голова» Валерії Вагоровської

Кримінальний шлях Михайла Кураченко: «кримські схеми», робота на росіян у Флориді та алкогольна залежність

Новий оберт справи Епштейна: журналісти розповіли про можливі зв'язки американського злочинця зі львів'янкою Анастасією Сірооченко

Незаконне збагачення, російський слід, махінації із засобами партії: нардеп Железняк потрапив у скандал, – ЗМІ

Липові довідки, бронь та служба в ресторанах, – політексперт звинуватив в ухилянні від ЗСУ блогерів Мокрика, Лачена та інших

Стратегічна галузь під ударом: журналісти розповіли про справи проти групи авіакомпаній Романа Мілешка

IT-фахівці вважають, що білорус Артем Ляшанов створив фейкову криптоплатформу Thedex для відмивання нелегальних коштів Bill_line - ЗМІ

"Розпил" в Кременчуцькій міській раді: журналісти розповіли про закупку систем оповіщення за завищеними цінами

ЗМІ повідомили, що на ректора КНУ Бугрова склали адмінпротокол за корупцію. Що скаже Стефанчук?

ЗМІ: Екснардеп повідомив про викриття схеми з фальсифікації клінічних випробувань німецької компанії ROXALL в Україні

У Києві викрили масштабний шахрайський кол-центр із сотнями іноземців: ЗМІ повідомили про напад на журналістів

Кременчуцька міська рада знову намагається протягнути сумнівний тендер: громадськість б'є на сполох

Художниця Кубар здійняла гвалт навколо переведення свого коханого військовослужбовця, щоб він і надалі залишався в Києві, - Ощановський

ЗМІ: Після розгрому у Казахстані Вадим Гордієвський почав відмивати нелегальні гроші букмекерів через польську фірму Stablex Solution

ЗМІ: До п’яти років за ґратами може провести екс-чиновниця Мін’юсту Наталія Бернацька, по справі «Золотого мандарина Ойл»

Нардеп Дмитро Костюк отримав у подарунок під новий рік 6 млн гривень і купив квартиру в Києві: ЗМІ розкрили подробиці

Понад 77 млн у бізнесі й мільйони готівкою: ЗМІ розповіли про декларації мера Чернівців Романа Клічука

Відбір без конкурсу: ЗМІ написали навіщо віцепремʼєр поспішає із призначенням голови Державіасужби

Майже 800 контрабандних рейсів за пів року через пункт «Смільниця»: журналіст опублікував розслідування

Показати ще