В ЗМІ розповіли про проблеми з забезпеченням ВСУ: "Умєров поставив Жумаділова, щоб заблокувати поставку боєприпасів на фронт?"

Читать на русском
Жумадилов

За даними офіційного документа ДП "Агенція оборонних закупівель" (АОЗ), в період з 25 січня по 21 лютого 2025 року не було укладено жодного державного контракту на закупівлю боєприпасів. Натомість за цей час підписано 72 контракти на закупівлю безпілотних авіаційних комплексів, дронів та повітряних мішеней.

Про це повідомляє видання kp.ua, пише сайт Українські новини.

Це викликало занепокоєння в експертному середовищі та серед військових, адже саме в цей період ситуація на фронті вимагала термінового посилення артилерійського забезпечення.

Чи це навмисне блокування закупівель боєприпасів?

Новий керівник АОЗ Арсен Жумаділов, якого призначив міністр оборони Рустем Умєров, офіційно підписав цей документ, підтверджуючи, що постачання боєприпасів не здійснювалося. Це породило підозри щодо штучного блокування закупівель.

Політичний підтекст?

Призначення Жумаділова на посаду керівника АОЗ відбулося на тлі масштабних кадрових чисток у Міноборони. Водночас, у військових колах зростають побоювання, що реальні бойові потреби фронту можуть свідомо ігноруватися, а закупівлі боєприпасів навмисно гальмуються через політичні або корупційні інтереси.

Що далі?

Поки Міноборони не коментує ситуацію, експерти закликають розслідувати причини відсутності контрактів на боєприпаси. Адже без артилерійських боєприпасів ситуація на фронті може серйозно загостритися.

Тож це звичайна бюрократія чи свідомий саботаж? Відповідь мають дати відповідальні особи.


Михайло Кураченко став прислужником росіян в США: шлях від заробітку на окупації до обійм «руського міра» в Америці

Консулка України у Домінікані втрапила у скандал, а тепер замітає сліди у соцмережах: ЗМІ розповіли подробиці

Студентський протест під Київським національним університетом: сотні людей вимагають відставки ректора Володимира Бугрова

Питання подвійного оподаткування: ЗМІ розповіли чому БЕБ тисне на авіакомпанії, що працюють за кордоном через закрите небо

Протести в Києві: студенти Університету Шевченка вимагають звільнити ректора Бугрова після сексуальних та корупційних скандалів

Студенти КНУ Шевченка оголосили безстрокову акцію протесту і вимагають відсторонити одіозного ректора Бугрова

Цибулько Володимир: Керівництво одеської та дніпровської податкових привносять в роботу структур найгірші міліцейські традиції

Конкурс на голову Держмитслужби: журналісти розповіли, що комісія заперечує конфлікт інтересів, попри спільну роботу в минулому

Інтимний скандал у КНУ імені Шевченка: студенти вимагають негайного відсторонення ректора Бугрова

Статки та можливі зв'язки з оточенням Януковича: комісія з добору голови Держмитслужби перевірить доброчесність Суворова

Удар по репутації та криза довіри: студентство КНУ вимагає пояснень від ректора Бугрова через пікантний скандал

"Запитання до керівництва НБУ": Пишного запитали про тендерні схеми в Ощадбанку з російським постачальником - ЗМІ

Мільярд гривень без тендерів: журналісти розповіли, як Астерс заробляє на державі

СБУ відкрила кримінальну справу щодо соратниці нардепки Скороход Марії Барабаш, – Лаченков

Числені порушення на митниці: журналісти поцікавились, чому Владислав Суворов не реагує на зловживання

Лаченков: Лисак «прикрив» розкрадання гуманітарки у Дніпрі і отримав підвищення в Одесі

Як PariMatch «закрив питання» з кримінальним переслідуванням: 1 мільярд замість 23 – розслідування медіа

Словацькі запчастини без митниці: ЗМІ розповіли, як на Закарпатті «освоюють» бюджетні кошти на цивільному захисті

Скандальний ректор Володимир Бугров отримав премію від Міносвіти: в декларації вказано про 225 тисяч гривень

Показати ще