"Припинили контакти та порушили домовленості": волонтери про роботу громадської ради з ДТЕК

Читать на русском
ДТЕК

У 2022–2023 роках громадська організація «Спільна Мета» звернула увагу на проблему тарифікації електроенергії в так званих «незаданих» будинках, де мешканці змушені сплачувати за електроенергію за завищеним промисловим тарифом. Згідно з постановою державного регулятора, в період воєнного стану ДТЕК зобов'язаний переводити такі будинки з промислового тарифу на громадянський, однак на практиці компанія намагалася зберегти завищені тарифи.

Пише сайт Подробиці.

З появою громадської ради ситуація почала змінюватися. Волонтери «Спільна Мета» визначали будинки, які підпадали під дію завищених тарифів, та ініціювали юридичні механізми для переходу на громадянський тариф.

У 2023 році вдалося налагодити взаємодію між ініціативними групами власників будинків, громадськими активістами та представниками ДТЕК. Проведення зустрічей стало можливим завдяки позиції віце мера Філатова та голови військової адміністрації Олега Кіпера.


«Разом із директором одеського ДТЕК, Дмитром Григор’євим, ми почали працювати, – розповів представник «Спільна Мета» Артем Каспарян. – Піднімалися питання, які не вирішувалися роками, і нам вдалося налагодити діалог між мешканцями та ДТЕК. Однак через кілька місяців будь-яка ініціатива повністю припинилася: функціонери ДТЕК і Григор'єв перестали виходити на контакт», – зазначив він.

Активісти заявляють, що повернуться до тактики публічної критики ДТЕК, аби змусити монополіста відновити роботу з громадськістю.


У Києві викрили масштабний шахрайський кол-центр із сотнями іноземців: ЗМІ повідомили про напад на журналістів

Кременчуцька міська рада знову намагається протягнути сумнівний тендер: громадськість б'є на сполох

Художниця Кубар здійняла гвалт навколо переведення свого коханого військовослужбовця, щоб він і надалі залишався в Києві, - Ощановський

ЗМІ: Після розгрому у Казахстані Вадим Гордієвський почав відмивати нелегальні гроші букмекерів через польську фірму Stablex Solution

ЗМІ: До п’яти років за ґратами може провести екс-чиновниця Мін’юсту Наталія Бернацька, по справі «Золотого мандарина Ойл»

Нардеп Дмитро Костюк отримав у подарунок під новий рік 6 млн гривень і купив квартиру в Києві: ЗМІ розкрили подробиці

Понад 77 млн у бізнесі й мільйони готівкою: ЗМІ розповіли про декларації мера Чернівців Романа Клічука

Відбір без конкурсу: ЗМІ написали навіщо віцепремʼєр поспішає із призначенням голови Державіасужби

Майже 800 контрабандних рейсів за пів року через пункт «Смільниця»: журналіст опублікував розслідування

ЗМІ: Компанію Bill_line («АйТіБіт») та благодійний фонд «Шлях сердець» білоруса Артема Ляшанова мають перевірити правоохоронні органи

Фігляри при «Дарниці»: до чого довели колишній флагман української фармацевтики - розслідування ЗМІ

Муженко, який образився за "паперових генералів", сам ухвалював багато спірних рішень - заступник командира 3 армійського корпусу

У КНУ ім Тараса Шевченка продовжують вибухати корупційні скандали

Ігор Зелінський заблокував використання важливої авіатехніки для логістичних потреб ЗСУ: розслідування ЗМІ про екс-заступника голови Державіаслужби

Туалетні схеми, "тітушки" на Березняках та зниклі декларації: ЗМІ опублікували розслідування про депутата Страннікова

Списаний по ВЛК суддя продовжує «господарювати» у Києві: цікаві деталі

Жорстоке вбивство Данила Кузьміна: цинічних зловмисників Агоєва та Ринжука притягли до суду та обрали запобіжний захід

Юрій Луценко і "герой росії" Деркач: хроніка однієї політичної дружби - розслідування ЗМІ

В КНУ ім Тараса Шевченка розікрали половину фінансування на ремонт бомбосховищ для студентів. До чого тут "Мідас"?

Показати ще