УПЦ МП підтверджує, що Порошенко служив у церкві паламарем - ЗМІ

Читать на русском
УПЦ МП підтверджує, що Порошенко служив у церкві паламарем - ЗМІ

Експрезидент Петро Порошенко служив паламарем у УПЦ московського патріархату і багато років був її меценатом.

Пише УНІАН.

Про це йде мова у відповіді УПЦ МП на запит адвоката Олени Ісаєвської, пише «Закон і бізнес».

«Свого часу Порошенко був парафіянином та меценатом Української православної церкви... З огляду на інформацію, де Порошенко в стихарі несе ікону в оточенні духовенства УПЦ, можна зробити висновок, що він на той час виконував послух пономаря», - відповіли церковники. Вони пояснили, що паламар - це чоловік-мирянин, який належить до нижчого ступня церковнослужителів.

Тож ця відповідь спростовує твердження, що нібито Порошенко ніколи не служив московському патріархату. А меценатство в даному випадку можна оцінювати, як пряме фінансування УПЦ МП.



На думку «Закон і бізнес», Порошенко міг використати служіння в московській церкві для своєї кар’єри в урядах Віктора Януковича та Миколи Азарова, де він працював міністром. І у 2012 році навіть подарував Януковичу оригінал картини Айвазовського.

Нагадаємо, що за даними ЗМІ, Порошенко вів бізнес в рф навіть після анексії Криму.

Також Порошенка звинувачували у змові з рф та бойовиками «ЛДНР» під час бойових дій у 2014-2015 роках для закупівлі вугілля на окупованому Донбасі. Він безпосередньо давав вказівки домовлятися з Путіним. У цей же період в інтернеті була опублікована розмова, під час якої Порошенко сказав Путіну «Тисну руку! Обіймаю!».


Понад 77 млн у бізнесі й мільйони готівкою: ЗМІ розповіли про декларації мера Чернівців Романа Клічука

Відбір без конкурсу: ЗМІ написали навіщо віцепремʼєр поспішає із призначенням голови Державіасужби

Майже 800 контрабандних рейсів за пів року через пункт «Смільниця»: журналіст опублікував розслідування

ЗМІ: Компанію Bill_line («АйТіБіт») та благодійний фонд «Шлях сердець» білоруса Артема Ляшанова мають перевірити правоохоронні органи

Фігляри при «Дарниці»: до чого довели колишній флагман української фармацевтики - розслідування ЗМІ

Муженко, який образився за "паперових генералів", сам ухвалював багато спірних рішень - заступник командира 3 армійського корпусу

У КНУ ім Тараса Шевченка продовжують вибухати корупційні скандали

Ігор Зелінський заблокував використання важливої авіатехніки для логістичних потреб ЗСУ: розслідування ЗМІ про екс-заступника голови Державіаслужби

Туалетні схеми, "тітушки" на Березняках та зниклі декларації: ЗМІ опублікували розслідування про депутата Страннікова

Списаний по ВЛК суддя продовжує «господарювати» у Києві: цікаві деталі

Жорстоке вбивство Данила Кузьміна: цинічних зловмисників Агоєва та Ринжука притягли до суду та обрали запобіжний захід

Юрій Луценко і "герой росії" Деркач: хроніка однієї політичної дружби - розслідування ЗМІ

В КНУ ім Тараса Шевченка розікрали половину фінансування на ремонт бомбосховищ для студентів. До чого тут "Мідас"?

Сумнівні "оманські" добрива знову їдуть до нас: схемами цікавиться Лукашенко, — Мосійчук

Цинічне вбивство Данила Кузьміна: жахливі подробиці та родинні з'вязки - від митниці до посольства України

Український титан: ЗМІ розповіли, хто контролює ОГХК і чому усім «простили» борги

ЗМІ: Правоохоронці розгромили ОЗУ українців Гордіївського, Івченка та Суворової

Кожемяко через БФ "Хартія" отримує надприбутки на непрозорих закупівлях за завищеними цінами, - ЗМІ

Фарм-гіганти наживалися на простих українцях, а тепер БаДМ прикривається війною, аби не платити мільярдний штраф

Показати ще