Богдан Пукіш «шістка» Медведчука, що продовжує заробляти в Україні, – ЗМІ

Читать на русском
Богдан Пукиш

Богдан Пукіш, колишній координатор партії Віктора Медведчука «Український вибір» в Івано-Франківській області, нині відіграє важливу роль у фінансових схемах, пов’язаних з оточенням Медведчука. Керуючи кількома компаніями, такими як ТОВ «ІВАПРОМ», ТОВ «Фірма «Хімтехнопласт» та ПП «Вестхім», а також асоційований з Консорціумом «Система Еко Інновацій» та ДП «Агросфера», Пукіш продовжує отримувати прибуткові контракти в оборонній сфері, навіть під час війни.

Пише сайт informators.press за матеріалами видання «ВГОЛОС».

Журналісти вказують на те, що компанії, пов’язані з Пукішем і «смотрящим» від Медведчука Петром Белзом, отримують значні контракти на постачання палива і моторних олив для української армії та інших державних підприємств. Тендери часто укладаються саме в інтересах їхніх фірм, що викликає обґрунтовані підозри у корупційних схемах та змові з державними посадовцями.

Наприклад, компанія «Евро ойл продакшн», яку вони курують, на початку 2024 року отримала понад 34 мільйони гривень на постачання моторної оливи, а «Анвітрейд» Белза – 164 мільйони гривень на постачання дизпалива у 2022 році і так далі.

У статті зазначено, що військові, які користуються продукцією компаній Пукіша, зокрема боєприпасами, часто скаржаться на їхню низьку якість. Адже недотримання технологічних норм і відсутність належного контролю якості призводить до виготовлення продукції, яка не відповідає стандартам і не є надійною у бойових умовах. І це ставить під загрозу життя солдатів на передовій.

Також вони наголошують, що особливе занепокоєння викликає те, що Пукіш отримує оборонні замовлення через зв’язки з особами, наближеними до Медведчука. Це підриває довіру до оборонної промисловості та ставить під питання законність таких угод. У той час, коли країна потребує надійного постачання високоякісних боєприпасів, дії Пукіша та його зв’язки з Медведчуком лише поглиблюють економічні проблеми країни.

Питання щодо подальшого використання ресурсів і контролю за оборонними замовленнями є критично важливими для національної безпеки України. Настав час переглянути підходи до відбору постачальників і забезпечити ефективний контроль, щоб викорінити корупцію і забезпечити якість продукції для захисту держави.


Цензура в дії: чому з сайтів раптово зникло гучне розслідування про очільника Нацбанку Андрія Пишного

Наркотики, психічний розлад і побиття дружини: ЗМІ розповіли про кінець карʼєри скандального пластичного хірурга Олександра Бебиха

Колишнього нардепа та ексміністра Бойка підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту

Майже 14 мільйонів гривень переплати за колючий дріт для оборони Донеччини: силовики викрили посадовця Костянтинівської міськради

Правоохоронці розслідують розкрадання американського гранту виділеного на реформу прокуратури

Нардепи звернулися до РНБО щодо діяльності проросійського бізнесмена Осіновського

Балканський транзит пов'язаний з рф: ЗМІ розповіли, хто стоїть за тіньовим імпортом для українського defense-tech

Чому Василя Веселого називають смотрящим над Сенс Банком та онлайн-казино: розслідування ЗМІ

Тінь Януковича над ВРП: як стара адвокатська номенклатура блокує оновлення судової влади

Адвокат Януковича, справа Борисова та слід «Фудзіями»: ЗМІ розповіли, що відомо про Віталія Сердюка

Правоохоронці викрили співробітників БЕБ на отриманні хабарів: в Раді вимагають провести аудит усіх кримінальних проваджень відомства

Кандидат на посаду голови ФПУ Прудніков підтвердив, що працював у росії актором

Яхти, вечірки й війна: як українській luxury-яхтинг навчився не помічати страждання українців

Премія Гавела та кандидатура, що суперечить самій логіці прав людини

Новий скандал в НАН: ЗМІ розповіли, як родина Стефанчуків розпочала нову спробу підкорити собі українську науку та освіту

Акторська кар'єра в рф і робота в пропагандистських ЗМІ агресора: що відомо про Павла Пруднікова, який хоче стати головою Федерації профспілок

ЗМІ: Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії?

ЗМІ: Руслан Стефанчук планує скасувати вибори ректора Університету Шевченка

«Каруселі» та дільничні комісії зі "своїх": в Університеті Шевченка готували фальсифікацію виборів за технологіями Януковича

Показати ще