В Одесі гуманітарні генератори для лікарень та інфраструктури встановили у ресторані пов’язаному з мером Трухановим

Читать на русском
Труханов

Генератори, передані Німеччиною та Італією для критично важливих об'єктів інфраструктури Одеси, не доїхали до свого призначення. За даними журналістів, вони були виявлені у ресторанах у центрі міста та у приміщеннях комунальних підприємств.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомила журналістка Ірина Гриб .

Генератори від Італії та Німеччини призначені для лікарень Одеси, щоб городяни могли отримувати необхідну допомогу незалежно від вимкнення світла. Проте, як зазначає у посаді журналістка, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань виявили їх у ресторанах, якими володіють особи, близькі до міського голови, а також будинки у деяких чиновників.

"Отже, генератори були знайдені в ресторанах Ольги (близької мера), і у Бедрегі, Цуркана та один поряд з Ark SPA. А ще 20 генераторів стоять у одеських КП. Ось просто стоять. Нам же не потрібні генератори в лікарні та інтернати" , – пише Ірина Гриб.

Служба технічної допомоги Німеччини (Bundesanstalt Technisches Hilfswerk) надала два великі промислові генератори потужністю 1250 кВт, а також сім одиниць по 450 кВт. Крім того, на Одещину також передали певну кількість менш потужних генераторів — на 150 кВт. Ірина Гриб написала , що після скандалу "мер Одеси Геннадій Труханов дав коментар, де сказав, що генератори в лікарнях та історія з тим, що їх знайшли у чиновників та його дівчата - неправда…"

"Невелике звернення до Геннадія Леонідовича. Тут як у старій рекламі: іноді краще жувати, ніж говорити - походження як мінімум одного генератора буде нескладно довести. І якщо Ви не знаєте, УСР вилучило купу оригіналів документів і комп'ютери з таблицями з "чорною бухгалтерією".

А тепер за пунктами.

Наздоганяють їх за ч.4 ст. 191 КК України. Присвоєння, розтрата чи присвоєння майна шляхом зловживання службовим становищем.

Під час обшуків 12 червня генератори, які були передані як гуманітарна допомога, були знайдені:

- за місцем діяльності ресторану "Vinobroteria", пров. Чайковського, 19, власником якого є Ольга Гриценко, дівчина мера Одеси Труханова;

- за місцем проживання заступника директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Цуркана Віталія Григоровича, що на вул. Задніпровського;

- на автомийці CARat на Толбухіна, 142/1, власником якої є кум директора Комунального підприємства "Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство" - Усанін. Це те підприємство, на балансі якого знаходилися генератори.

Ну і генератор на Генуезькій, де живе і мер Труханов та його кохана Ольга. Саме цей генератор у ніч із 13 на 14 червня намагалися вкрасти люди дуже схожі на співробітників КП «Міські дороги», і зараз Ірочка розповість чому саме цей.

Справа в тому, що дизельний генератор Caterpillar DE165GC 165 кВА/50 Гц, знайдений на Генуезькій, був гуманітарною допомогою від Німеччини, яка надійшла до КП «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство» від Херсонської міської військової адміністрації 05.02.2023, та про це акт прима-передачі. Походження саме цього генератора найлегше довести.

Крім того, під час обшуків у КП «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство» директор короною Олег Плешко було вилучено оригінали документів про розмитнення та облік генераторів як гуманітарну допомогу, а також комп'ютери з «чорною бухгалтерією» щодо незаконного розподілу генераторів, в тому числі щодо передачі генераторів Гриценку О., Цуркану В.Г., автомийці «CARat» та інші (всього 15 генераторів). А ще (ох вже ця пора чарівних відкриттів) у КП знаходяться 29 нерозподілених генераторів, отриманих як гуманітарна допомога. Тобто зрозуміли: вони 15 генераторів роздали бойовим подругам, на автомийку та чиновникам. А решта 29 просто стояли без діла. Ні садочкам, ні інтернатам, ні лікарням ці генератори, напевно, не потрібні.

До речі, дуже злі та дуже обізнані язички розповіли, що під час слідчих дій та допитів правоохоронці отримали інформацію, що розподіл цих генераторів був «за вказівкою осіб «згори»", - написала Ірина Гриб.


Цензура в дії: чому з сайтів раптово зникло гучне розслідування про очільника Нацбанку Андрія Пишного

Наркотики, психічний розлад і побиття дружини: ЗМІ розповіли про кінець карʼєри скандального пластичного хірурга Олександра Бебиха

Колишнього нардепа та ексміністра Бойка підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту

Майже 14 мільйонів гривень переплати за колючий дріт для оборони Донеччини: силовики викрили посадовця Костянтинівської міськради

Правоохоронці розслідують розкрадання американського гранту виділеного на реформу прокуратури

Нардепи звернулися до РНБО щодо діяльності проросійського бізнесмена Осіновського

Балканський транзит пов'язаний з рф: ЗМІ розповіли, хто стоїть за тіньовим імпортом для українського defense-tech

Чому Василя Веселого називають смотрящим над Сенс Банком та онлайн-казино: розслідування ЗМІ

Тінь Януковича над ВРП: як стара адвокатська номенклатура блокує оновлення судової влади

Адвокат Януковича, справа Борисова та слід «Фудзіями»: ЗМІ розповіли, що відомо про Віталія Сердюка

Правоохоронці викрили співробітників БЕБ на отриманні хабарів: в Раді вимагають провести аудит усіх кримінальних проваджень відомства

Кандидат на посаду голови ФПУ Прудніков підтвердив, що працював у росії актором

Яхти, вечірки й війна: як українській luxury-яхтинг навчився не помічати страждання українців

Премія Гавела та кандидатура, що суперечить самій логіці прав людини

Новий скандал в НАН: ЗМІ розповіли, як родина Стефанчуків розпочала нову спробу підкорити собі українську науку та освіту

Акторська кар'єра в рф і робота в пропагандистських ЗМІ агресора: що відомо про Павла Пруднікова, який хоче стати головою Федерації профспілок

ЗМІ: Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії?

ЗМІ: Руслан Стефанчук планує скасувати вибори ректора Університету Шевченка

«Каруселі» та дільничні комісії зі "своїх": в Університеті Шевченка готували фальсифікацію виборів за технологіями Януковича

Показати ще