В ЗМІ розповіли, як Кременчуцька міська рада роздумує, як вкрасти бюджетні кошти

Читать на русском
гроші, гривня

Як вже писали ЗМІ в своїх журналістських розслідуваннях в Кременчуцькій міській раді провели тендер на впровадження автоматизованих систем оповіщення для міста. Очікувана вартість 88,6 млн. грн. Тендерна документація була заздалегідь підготовлена під певну фірму. В схему була залучена компанія Моторола в Німеччині та Україні.

Про це пише портал Акценти.

Все би було нічого, але в тендері з’явився дистриб’ютор польського виробника систем Диджитекс. Як кажуть перші руки, без посередників. І ціна пропозиції надана на 10 млн. грн. нижче очікуваної та на 8 млн. грн. нижче іншого учасника тендеру.

І хочеться і колеться, і мамка не велить. Кременчуцька влада вирішила продовжити термін розгляду пропозиції дистриб’ютора польського виробника. А раптом знайдуть щось в документах, що буде вартувати 8 млн. грн. для місцевого бюджету в сторону збільшення. Кинуті на пошук всі сили. Кажуть нібито і юристів наняли для пошуку чорної кішки в темній кімнаті, якої там не має. Щось підказує нам, що знайдуть пару ком неправильно поставлених і перейдуть кременчужани до розгляду «більш цікавої пропозиції», а на крайній випадок завжди і скасувати можно тендер, як що не вдасться закупити подорожче. Як говорять скупий платить двічі.

По інформації, з достовірних джерел, головним офісом Моторола почато розслідування діяльності Моторола Україна, Німеччина, які намагалися використовувати схему залучення листів компанії Моторола і в результаті чого державний бюджет України оплачував закупівлі обладнання Моторола по завищеним цінам. Дуже цікаво, а чи знають про це САП, НАБУ, податкові органи…?

Маєм надію, що тепер є привід для розслідування та роз’яснення суспільству, скільки коштували державному бюджету листи Моторола, чи не десятки, сотні мільйонів гривень.

В день проведення тендеру 8 квітня росіяни обстріляли Полтавську громаду, загинули люди та 16 було поранено, з них 4 дітей. Саме за відсутності сучасних систем оповіщення, люди не були своєчасно оповіщеними про повітряну тривогу і не сховались в укриття. В Полтавській області, громадах відсутні системи оповіщення. Місцева влада знає куди витратити кошти, тільки не на безпеку людей.

Коли готувалася ця інформація, російський агресор здійснив черговий злочин. Сьогодні, 17 квітня, від обстрілу ракетами по місту Чернігів, загинуло 14 людей та більш ніж 60 отримали поранення, серед них 3 дітей. Коли прилетіли ракети, люди знаходилися в своїх домівках і не були оповіщені про повітряну тривогу, так як системи оповіщення та цивільний захист населення в Чернігові та і інших регіонах Украйни відсутній.

Ми уважно слідкуємо за подіями які відбуваються в Кременчузі.


Цензура в дії: чому з сайтів раптово зникло гучне розслідування про очільника Нацбанку Андрія Пишного

Наркотики, психічний розлад і побиття дружини: ЗМІ розповіли про кінець карʼєри скандального пластичного хірурга Олександра Бебиха

Колишнього нардепа та ексміністра Бойка підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту

Майже 14 мільйонів гривень переплати за колючий дріт для оборони Донеччини: силовики викрили посадовця Костянтинівської міськради

Правоохоронці розслідують розкрадання американського гранту виділеного на реформу прокуратури

Нардепи звернулися до РНБО щодо діяльності проросійського бізнесмена Осіновського

Балканський транзит пов'язаний з рф: ЗМІ розповіли, хто стоїть за тіньовим імпортом для українського defense-tech

Чому Василя Веселого називають смотрящим над Сенс Банком та онлайн-казино: розслідування ЗМІ

Тінь Януковича над ВРП: як стара адвокатська номенклатура блокує оновлення судової влади

Адвокат Януковича, справа Борисова та слід «Фудзіями»: ЗМІ розповіли, що відомо про Віталія Сердюка

Правоохоронці викрили співробітників БЕБ на отриманні хабарів: в Раді вимагають провести аудит усіх кримінальних проваджень відомства

Кандидат на посаду голови ФПУ Прудніков підтвердив, що працював у росії актором

Яхти, вечірки й війна: як українській luxury-яхтинг навчився не помічати страждання українців

Премія Гавела та кандидатура, що суперечить самій логіці прав людини

Новий скандал в НАН: ЗМІ розповіли, як родина Стефанчуків розпочала нову спробу підкорити собі українську науку та освіту

Акторська кар'єра в рф і робота в пропагандистських ЗМІ агресора: що відомо про Павла Пруднікова, який хоче стати головою Федерації профспілок

ЗМІ: Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії?

ЗМІ: Руслан Стефанчук планує скасувати вибори ректора Університету Шевченка

«Каруселі» та дільничні комісії зі "своїх": в Університеті Шевченка готували фальсифікацію виборів за технологіями Януковича

Показати ще