Окупанти змінили тактику: як російські війська намагаються пробитися до Покровська

Лінія оборони Покровськ – Мирноград, із щільною забудовою та промисловими об'єктами, є досить стійкою.
Читать на русском
фронт, війна, техніка

Ворожі сили відчайдушно намагаються просунутися у бік Покровська, але поки що ці спроби виглядають малоймовірними. У зв'язку з цим окупанти змінили тактику та обрали новий напрямок для посилених атак. Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ у запасі Роман Світан проаналізував ці плани росіян.

"На Покровському напрямі тривають важкі бої, але є й позитивні новини. Основні зіткнення зараз зосереджені в районах Селидово та Галицинівки. Там українські захисники змогли зупинити просування супротивника та повернути деякі позиції" - зауважив експерт.

Після цього він прогнозує, що, упершись у Покровськ, ворог спробує розширити фланги. Лінія оборони Покровськ – Мирноград, із щільною забудовою та промисловими об'єктами, є досить стійкою. Тому росіяни роблять спроби просуватися на південь.

Також Світан зауважив, поки лісові зони прикривають окупантів, але коли листя опаде, "Дракони" зможуть ефективно знищувати зміцнення ворога в посадках.

"Сам дрон складно збити, і його використання сприяє зачистці ворожих позицій. Особливо це актуально для степів Приазов'я, де окупанти часто ховаються в лісосмугах, особливо в зимовий період", - ділиться Світан.

Останні новини України:

Армія Росії почала атакувати Україну новим типом авіабомб: військовий експерт розповів про небезпеку.

Перелом ситуації на фронті: військовий експерт прогнозував до кінця 2024 року.

Які ракети отримали українські F-16: військовий експерт розповів, як це вплине на фронт.


«Тіньовому флоту не має бути життя»: експорт оцінив успішний удар Сил Оборони по Усть-Лузі

Черговий ракетно-дроновий обстріл України: експерт заявив, що балтійські країни можуть видихнути

Дві козирні карти: експерт заявив, що Україна стає привабливішим союзником, ніж США

«Живуть у парадигмі старих воєн»: експерт пояснив, чому США не перемогли Іран

Українські експерти вже на Близькому Сході: експерт оцінив, чи має віддячити Захід

Аналог ізраїльського «Залізного куполу»: експерт розповів про посилення української ППО

«Світ може спалахнути»: експерт оцінив, чи можуть регіональні війни вилитися в одну глобальну

"Ми порушили плани противника", - експерт пояснив цілі росії на весняну військову кампанію

Угорщина затримала українських інкасаторів: експерт оцінив, чи час ремонтувати нафтопровід «Дружба»

Росіяни вже взламували наші реєстри: аналітик пояснив, у чому небезпека виборів онлайн для України

Середньозважений сценарій: експерт оцінив, як довго ще триватиме війна і чи повернуться українці з-за кордону

Взяли тактику та стратегію: експерт розповів, що росія та Білорусь вже почали використовувати прийоми «Хамасу»

Ми поступово наближаємося до нової Карибської, тобто української ядерної кризи, – політолог

«Ми є егалітарним суспільством, не дисциплінарним»: експерт оцінив революційність українців

Штучний інтелект і роботи: експерт розповів про кризу безпеки та реальні її гарантії

«Нам дуже пощастило»: експерт розповів, хто допомагає Казахстану захиститися від російської агресії

Політтехнолог назвав головну проблему мирних переговорів: «Попереду нема рейок»

«Не дуже втішний прогноз»: експерт попередив про ризики обстрілів балістикою

Цю стратегію використав президент Ніксон у 1960-х роках: експерт пояснив, за допомогою якої стратегії Україна хоче зупинити війну

Показати ще