Вижили троє з 648-ми: в Україні згинула мотострілецька бригада з РФ з "невдалою назвою"

Генштаб Міноборони і розвідувальне співтовариство України відмічають вкрай низький морально-вольовий стан російських військ, які на багатьох ділянках перейшли до оборони.
Читать на русском
війна, російська техніка

Про це, як пише Politeka.net, в ході брифінгу розповів радник голови Офіса президента України Олексій Арестович.

За його словами, у Росії також виникли проблеми з резервами - багато військовослужбовців відмовляються їхати в Україну. І для цього є декілька причин.

«Це і величезні втрати, які вони тут несуть. І так, зокрема батальйонно-тактична група 200-й… невдала назва… окрема мотострілецька бригада, яка брала участь в «спецоперації» на території України, понесла значних втрат в живій силі. З 648-ми військовослужбовців, яких було відправлено, загинуло 645. Залишилося лише три, два з них поранені», - повідомив Арестович.

Також Арестович розповів, що противник знизив кількість ракетних ударів.

«Протягом доби він практично уникав застосування пілотованої авіації і перейшов до застосування БПЛА для ведення розвідки. Але повітряні сили і армійське ППО ЗСУ нищить їх і знищили протягом доби декілька таких апаратів. Включно з крилатими ракетами,» - повідомив Арестович.

Нагадаємо, російські військові все частіше переходять на бік України, щоб взяти участь у боротьбі проти диктаторської влади РФ. Про це розповіли в українській розвідці.

Згідно з повідомленням, дедалі більше російських військовослужбовців не тільки відмовляються брати участь у війні проти України, а й переходять зі зброєю в руках на бік України для участі у боротьбі проти злочинного режиму Путіна.

Нагадаємо, у військових РФ почалися нові проблеми, дані розвідки.

Також Politeka.net писала, що авіація ЗСУ завдала удару по скупченнях військ ворога.

Крім того Politeka.net повідомляла, що на Харківщині окупанти зазнали чергового фіаско, обстрілявши самих себе.


«В середньому десь двічі на місяць»: експерт розповів, як часто рф може влаштовувати масштабні обстріли України

Вже не вперше НАТО під атакою російських дронів, – експерт про атаку на Румунію

Обстріли не змінять ситуацію на фронті: експерт пояснив, чому загрози рф не вплинуть на лінію бойового дотику

«На півдні ми маємо тактичну перевагу»: експерт розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«Зупинитися буде неможливо»: експерт попередив про ризики початку війни міст

«Треба сконцентрувати угрупування на 150-200 тисяч»: експерт оцінив, чи є загрози наступу рф з півночі

В України з’являться свої КАБи: експерт пояснив, як це змінить ситуацію на фронті

Мир або мобілізація: експерт розповів про зміну настроїв російських воєнкорів

«Має бути зазначений моніторинг припинення вогню»: експерт пояснив, чому перемир'я з росією ніколи не спрацюють

«Питання нашої війни буде одним із»: експерт оцінив, чи досягнуть Сі та Трамп миру в Україні

«Дуже довго ховали голову у пісок»: експерт пояснив, чому країнам Балтії треба готуватися до війни

Війна в Арктиці: експерт розповів, до чого готувалися на масштабні навчання НАТО Aurora 26 у Балтійському морі

Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Показати ще