Велике судно зазнало аварії біля берегів Румунії: врятувати вдалося небагатьох

По тривозі піднято поліцію, пожежників і військово-морський флот
Читать на русском
Велике судно зазнало аварії біля берегів Румунії: врятувати вдалося небагатьох Велике судно зазнало аварії біля берегів Румунії: врятувати вдалося небагатьох

Велике вантажне судно перевернулося в Румунії

В операції з порятунку тварин беруть участь поліція, пожежники і військово-морський флот, повідомляє BBC.

На борту перебували понад 14 тисяч овець і 22 члени екіпажу.

Судно під назвою Queen Hind під прапором острівної держави Палау з Тихого океану вийшло з порту Мідія недалеко від міста Констанца на узбережжі Чорного моря.

Причина, по якій судно перекинулося, невідома, на його борту було 22 члена екіпажу, усі вони громадяни Сирії. Одного з них доставили в лікарню з переохолодженням, тому що він впав у воду.

Деяких овець вдалося врятувати, але деякі, як вважають, потонули.

«Ми вже врятували невелика кількість. Вони плавали в морі», — сказала Стійка Анамария, спікер швидкої допомоги Констанци.

Місцева влада проведе розслідування причин аварії після завершення рятувальної операції.

Як свідчать дані сайту Marine Traffic, судно Queen Hind побудовано у 1980 році, його довжина становить 85 метрів, місткість судна — 3785 тонн.

Також з'явилася інформація, що зазнав катастрофи біля одеського берега Танкер "Делфі" брав участь у нелегальному імпорті, яким займався бізнес-партнер побіжного президента Віктора Януковича - олігарх Сергій Курченко.

Повідомлялося, що на танкері не ремонтували з радянських часів, а в лютому 2017 року танкер попався на зливі нафтопродуктів в районі Білгорода-Дністровського.

За інформацією ЗМІ, танкер опинився біля узбережжя Одеси, так як був задіяний у контрабандної перевалки нафтопродуктів.

"Схема проста: бункерувальник не просто стояв, а стояв там, де його не могла (або й не хотіла) дістати морська охорона ДПСУ. Ночами до судна підходили інші танкери, перекачивавшие в його ємності нафтопродукти, які згодом переправлялися малими партіями на берег - на катерах, баркасах та інших подібних плавзасобах", - говорилося в повідомленні.

Нагадаємо, танкер зазнав лиха біля берегів Одеси, на борту багато людей.

Раніше Politeka писала про те, що потужний вибух прогримів на кораблі з росіянами: чорний дим до неба, кадри апокаліпсису

Також Politeka писала, що корабель з росіянами затонув в Європі і перетворився на факел.

Опубліковано:
Теги:

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

«Гармати замість масла»: експерт оцінив, чи торкнеться паливна криза в рф саме військових

«Білорусь кинулася під крило москви»: експерт оцінив, якою буде реакція на тиск України

«Є охорона кордону, а є оборона кордону»: експерт оцінив, чи нам потрібна ескалація з Білоруссю

«Росіяни вигадали більш лиху інтригу»: експерт розповів, як путін намагається втягнути Білорусь у війну

Легенда прикриття: експерт пояснив мету ударів по трасі, що сполучає росію з Кримом

«Може бути непереливки»: експерт розповів, де біля кордонів з НАТО росія вже будує військові бази

Військові бази біля кордону з НАТО: експерт оцінив, коли росія готується до вторгнення

Нам потрібно виснажити противника швидше, ніж він нас, – експерт про ракети та артилерію

Ефективність ракет: експерт пояснив, у чому складність ракетної програми

Політолог про візит Сі Цзіньпіна до КНДР: «Йде подальше загострення»

Показати ще