Для Заходу ми всі – російські злочинці?

Читать на русском
Санкции против РФ

Грізні політичні заяви британців, американців та інших німців, спрямовані проти недоімперії за її агресивні дії по світу (але не проти України!), мають свої не афішовані наслідки. Європейські банки починають потихеньку закривати рахунки російського бізнесу і відмовляються від надання йому послуг – на всякий випадок і, дивлячись наперед. Щоб якщо будуть урядові рішення щодо нових антиросійських санкцій, то вони не застали банки зненацька. Стосується поки бізнесу невеликого, не надто зрозумілого для Заходу.

Але ось що сумно!

Західні банки не хочуть розрізняти, з ким мають справу – з росіянами чи українцями. І пропонують закривати рахунки як російським фірмам, так і українським! Мовляв, у всіх у вас ніякої прозорості та сумнівні гроші. І це відбувається, наприклад, в банках досить дружньої нам Прибалтики.

Подібне ставлення – прямий наслідок правління бізнесмена Порошенка з його офшорними схемами і небажанням зайняти однозначну позицію по відношенню до агресора, а також реальна оцінка бездарної діяльності нашого МЗС, який перебуває під крилом ПОПа.

Захід почав руйнувати російську «павутину впливу»

З кирилиці на латиницю, говорите? Наш незбагненний шлях в Європу?

І щоб два рази не вставати. Німеччина дала добро на будівництво трубопроводу в обхід України.

Якщо хто і дивується, то тільки наївний. Тому що Німеччина будувала разом з СРСР трубопровід, коли Союз ввів війська в Афганістан, і світ бойкотував Московську олімпіаду.

Знову-таки, поки мова про дозвіл на будівництво. Яка там буде форма спільного використання, ми не знаємо. Але зрозуміло, що перебити газові пропозиції Кремля можна або ставши надійним та прозорим транзитером газу в Європу (явно не про нас), або запропонувавши їй проекти не менш масштабні, але більш привабливі по грошах. У нас залишилося лише два стратегічні активи – це труба і земля.

Так що стежте за порядком денним в Раді.

Олександр Кочетков, аналітик і політтехнолог

Оригінал


Інформаційна складова відіграє таку роль, як і військова складова, – експерт про удари по НПЗ

«У них немає своєї балістики»: експерт розповів, чим закінчаться погрози Лукашенко воювати проти України

І не помітять, як з'являться зелені чоловічки, - політтехнолог про наростаючу атаку рф на Європу

«Ці дрони можуть мати політичні наслідки»: експерт розповів, чи буде реакція НАТО на атаку на Румунію

Насправді йде битва за Київ, не за Донбас, не за Крим, – Микола Томенко

"Китай може поглинути росію": політик розповів, як мирно захопити території

Народ чекає світлої надії, миру та свободи

Від того, який буде новий світовий порядок, залежить, як будуть жити українці наступні 40 років, – експерт з геополітики

«Ми зробили вибір»: експерт пояснив важливість візиту Тихановської до Києва

Кацуба: Україна може стати хабом малої атомної енергетики Європи

Нам обіцяли удар по центру ухвалення рішень і вдарили по Лук'янівському ринку, – Михайло Шейтельман

«Не у традиціях китайської політики»: Микола Томенко пояснив, чому немає заяв про Україну після візиту путіна

Юрій Ванетик розповів про те, як США та Китай вибудовують нову архітектуру безпеки у світі.

«Історія з обстрілом москви далеко не закінчена»: експерт пояснив, чому важливо бити саме по столиці рф

«У майбутнього українства ірландські перспективи»: експерт оцінив масштаби еміграції

«Тільки Шередера не вистачає для миру»: експерт оцінив результати перемир'я з рф 9-11 травня

«Чисто російський розгін»: Михайло Шейтельман розповів, хто насправді качає тему мігрантів в Україні

Заліт дронів у Латвію: експерт Руслан Бортник оцінив реальну готовність країн Балтії відбивати погрози

Шахи з варварами: Михайло Шейтельман пояснив, навіщо Україна оголошувала перемир'я, яке росія одразу порушила

Показати ще