Це історично землі, які входили до складу української держави, - Олександр Мусієнко про операцію ЗСУ на Курщині

Військовий експерт Олександр Мусієнко заявив, що нам варто не лише проводити наступ на Курщині, але і готувати там підґрунтя для референдуму.
Читать на русском
Олександр Мусієнко

Про це він розповів у своєму блозі.

На думку експерта, паралельно із операцією ЗСУ на Курщині треба забезпечувати і політичний процес – формування незалежних республік. До того ж, додає він, зараз у наших західних колег сезон відпусток, і ми нічого не втратимо, якщо запропонуємо свій концепт для цих територій.

«Давайте згадаємо, що це територія Гетьманщини, Стародубщини і не тільки. І це історично землі, які входили до складу української держави у ті часи, у часи Гетьманщини. Дивіться, вже комуністи курські говорять про те, що треба поводитися ввічливо з українськими бійцями, показувати документи на першу вимогу, не хамити тощо, не чинити жодного спротиву. Ще скоро скажуть, що варто і сприяти, і допомагати», - розповідає Олександр Мусієнко.

За його словами, потрібно забезпечити політичний концепт для того, щоби мешканці Курщини та Білгородщини визначилися, щоб їхні регіони не страждали через неоімперські амбіції путіна, щоби їхні території стали вільними від війни і з них не здійснювалася агресія проти України.

«Відтак вони погоджуються на буферну, санітарну, демілітаризовану зону, і погоджуються на те, що там буде діяти тимчасова адміністрація, сформована з місцевої влади, яка втратить зв’язок із федеральним центром, допоки у москві не зміниться ситуація. Заявлять про справжню автономію, як має бути у складі федерації», - пояснює Олександр Мусієнко.

Як повідомляла Politeka, Цимбалюк заявив, що переговори з рф, хай і в незрозумілому ще форматі, наближаються.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, хто саботує російську армію н Курщині.


Росіяни посадили наші дрони РЕБом і запускали їх по Латвії, Литві та Естонії, - Михайло Шейтельман

«Чи вціліє Орбан під час цих виборів?», - політтехнолог про підтримку нинішнього глави Угорщини

Без дії Конституції відновити Україну неможливо, – Сергій Дацюк

«Країна нещасливих людей»: експерт пояснив, що не так з нашою політичною думкою

«Може, не треба?»: експерт оцінив, чи США повалять режим в Ірані

Юрій Ванетик розповів про цінність та корисність для США військового досвіду України

«Не буває так, що незалежність просто падає»: письменник пояснив, чому війна була неминучою

З початку широкомасштабної війни у ​​багатьох розплющились очі, – політолог про підтримку України з боку казахів

Логічно дискутувати про відносини України та Європи, а не красти інкасаторські автомобілі, – експерт про Орбан

«Україно, бережи Америку»: експерт прокоментував рішення допомогти дронами на Близькому Сході

Вибори після війни: ідеолог пояснив, як не поховати мрію

«Фармакологія в Україні – це питання остраху»: лікарка розповіла, у чому проблема

Юрій Ванетик розповів про те, як ситуація з Іраном вплине на рейтинги та імідж Трампа.

Cпеціально створює димову завісу: експерт оцінив операцію Трампа проти Ірану

Віра та надія допомагає Українському народу жити, боротися та любити

Захворювання можуть перейти у хронічну форму: дерматовенеролог розповіла, коли звертатись до лікаря після незахищеного статевого акту

Знищення демократичного українського проєкту, – Олесь Доній про мету путіна

«Приклад зруйнованого світу»: експерт пояснив, як вижити у новій світовій системі

Перша цифрова війна: експерт оцінив, як змінилося поле бою

Показати ще