Ватикан опинився на боці росії у війні, - Олександр Кочетков

Політичний аналітик Олександр Кочетков пояснив, що Ватикан, нехай і бачить у російському православ'ї конкурента, але в нашій війні все ж таки ближчий до росії, ніж до України.
Читать на русском
Олександр Кочетков Олександр Кочетков

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Ватикан багато в чому впливає на умонастрій більш ніж 2 млрд католиків, це колосальна громадська сила. Не прямо, звісно, керує, але серйозно впливає на 2,5 млрд. Там сотні мільярдів доларів, які перебувають у впливі банків Ватикану та всієї його фінансової структури. І католицька церква вважається однією з найуспішніших економічних структур за всю історію існування людства», - зазначає Олександр Кочетков.

До того ж, додає він, Ватин – це ще й політична сила, до якої прислухаються, зокрема, і в Європі. Найпростіший приклад, розповідає експерт, – це Польща і те, як їй вдавалося долати кризи, всю цю країну, зокрема, створила і католицька церква як зразок порядності, церква там дуже багато попрацювала над тим, що красти не можна, оскільки це богопротивно.

«Католицький престол є конкурентом православ'я, зокрема російського православ'я. Вони є серйозними конкурентами, і всякі там комуністичні течії по об'єднанню, зближенню не мають успіху. І ось Ватикан у результаті провалу нашої дипломатії опинився на боці росії у війні, він ближче до росії за розумінням цієї війни, за всіма своїми пропозиціями, що Україна має набратися сміливості та оголосити про свою капітуляцію», - пояснює Олександр Кочетков.

Тому, стверджує експерт, у цій ситуації треба щось робити, треба взаємодіяти з папським престолом, треба намагатися пояснювати. І, міркує він, якщо вже наша римо-католицька церква не в змозі це зробити, то мають включатись політики.

Як повідомляла Politeka, Шейтельман пояснив, що у візиті Кулеби до Китаю немає нічого надприродного.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, коли російським військам доведеться зупинити наступ і стати в оборону.




Кабмін має шанси перетворитися на центр сили, – Віталій Кулик про нового прем’єра Корецького

«Це був такий символічний удар»: експерт пояснив, навіщо росіяни запустили ракету до Польщі

«Ми ж настільки захопилися цим»: експерт розповів, чому путін не хоче закінчувати війну

Олександр Мороз про книгу «Армагедон для корупціонерів…» Олени Думи: «Художньо оформлена позовна заява до державної влади»

«Прийде новий пастух»: експерт пояснив, чому після путіна росіян денацифікувати не доведеться

Лора Лумер вибачається: експерт пояснив, чому важливо налаштувати MAGA проти росії

Чи використовуються склади Wildberries для військових постачань? Само собою, - Марк Фейгін

Ми знайшли саму вогненебезпечну точку росії, - Михайло Шейтельман

Він має свою візію, бачення, стратегію, – Олександр Мусієнко про нового головнокомандувача ЗСУ Драпатого

Демократія проти республіки: експерт пояснив, у чому проблема форми організації влади

Підірвати склад Wildberries – це те саме, що потопити контейнеровоз, – Михайло Шейтельман

Треба починати з ліквідації різних схем: Павло Себастьянович пояснив, як подолати корупцію

Управляти державою – значить розуміти сили, які рушать світом

Спецзв'язок, таємна комунікація і допомога: експерт розповів, як Китай і росія зв'язують США на Близькому Сході

«Це безнадійна історія»: експерт пояснив, чому у Трампа не вийде брати гроші з Ормузької протоки

У росії репутація, що вона проводить таємні операції з вбивства важливих людей, – Михайло Шейтельман про Ліндсі Грема

«Формене знущання»: експерт пояснив, чому Трамп досі не подзвонив путіну, як обіцяв

«У нас у небі з'являться американські F-35»: експерт пояснив, чому Трамп перейшов на бік України

Сьогодні це виглядає особливо цинічно, – Михайло Шейтельман про дозвіл на в'їзд до ЄС російських військових

Показати ще