О, як страшно чути стогін землі рідної

Читать на русском
війна, обстріл, руїни війна, обстріл, руїни

Україно, вставай, твоє ім᾿я святиться!

Не дамо рідний край

Споплюжити ординцям.

Петро Зарицький

Протягом ХХ століття Україна зазнала трьох великих демографічних катастроф, страждала від масових людських втрат, викликаних голодом, війнами, політичними репресіями. Нині у ХХ І столітті Україна веде війну з агресивною Росією. Україна – вже третій після Молдови та Грузії об'єкт військової російської агресії. Участь Росії у розвитку конфліктів біля цих країн свідчить, що придністровський, південноосетинський, абхазький конфлікти, війна у Грузії, війна з Україною є частинами великого системного явища російської зовнішньої політики України.

Путін на початку 1990-х був задоволений дислокацією військово-морської бази в Криму, тому конфлікт з Україною був відкладений у часі, проте став невідворотним. Путін ухвалив рішення знищити Україну та український народ, зруйнувати міста та села нашої країни. Путін та його генерали ставляться навіть до своїх воїнів, до їхньої смерті, як до казенної сфери – статистично. Російські пропагандисти активно загострюють відносини Росії з Україною, надаючи ще відтінок російського релігійного фанатизму.

Історичне майбутнє Росії багато політиків бачать у її остаточному розкладанні. А російський народ, затуманений путінською пропагандою, вірить у справедливість «російського світу».

Після відходу Путіна від влади всі його злочини та війни будуть віддані на суд світової історії, будуть зруйновані та розв'язані лише правдою. Український народ ніколи й аж ніяк не забуде тих жахів, тієї агресії Росії проти українського народу, яка несе страх, горе та смерть.

А що ж наша влада? Що «Слуги народу», «слуги» наші що? Політика «Слуг народу» доводить пружини гальмівних колодок до такої напруги, яка перевищує силу їхнього опору. Що буде далі з країною «Слугам» байдуже? Вони грають сьогодні не свою, а чужу п'єсу?

Виходить так, що ми на своїй Землі і вдома, як не вдома, а в глухій пастці, де немає радості, ні світла. Багато депутатів «Слуг» погано знають свою країну, історію та життя простих людей. Замість змін у країні влада зазнає глибокої ерозії цінності та ідеали демократичного суспільства.

Президенту необхідно виробити державну доктрину щодо армії, політики, економіки та культури, відстоювати національні інтереси країни. Необхідно й надалі консолідувати націю за єдність та перемогу над російським агресором.

Прости, прости їм , Боже!

Трагічно, несвідомо, своєї темноти.

Л.Костенко.

Український Журналіст Павло Іллюша

Спецзв'язок, таємна комунікація і допомога: експерт розповів, як Китай і росія зв'язують США на Близькому Сході

«Це безнадійна історія»: експерт пояснив, чому у Трампа не вийде брати гроші з Ормузької протоки

У росії репутація, що вона проводить таємні операції з вбивства важливих людей, – Михайло Шейтельман про Ліндсі Грема

«Формене знущання»: експерт пояснив, чому Трамп досі не подзвонив путіну, як обіцяв

«У нас у небі з'являться американські F-35»: експерт пояснив, чому Трамп перейшов на бік України

Сьогодні це виглядає особливо цинічно, – Михайло Шейтельман про дозвіл на в'їзд до ЄС російських військових

"Трамп, Рютте, де Patriot?", - Михайло Шейтельман обурився, чому Україна досі не отримала ракети

Паливна змова: експерт оцінив, чи може дефіцит бензину бути підготовкою відставки путіна

Лукашенко може бути посередником або листоношою між росією та Китаєм, – експерт про візити до москви та Пекіна

«Він же кров завжди відчуває»: експерт оцінив, про що насправді Лукашенко говоритиме з путіним

Я вважав, що ми вже закрили сторінку взаємного вибачення, – Микола Томенко про конфлікт із Польщею

Юрій Ванетик розповів про те, чому довіра до американських ЗМІ падає та як її повернути

«Він уже тоді бачив це»: митрополит розповів про нового переговірника Трампа Феофіла III

«Держбезпека керує країною»: історик пояснив, хто насправді контролює владу у росії

Фактично це повернення США у сім'ю, – Микола Томенко про саміт G7 і підтримку України

Ніхто не знає умов угоди, який її термін дії і хто її підпише, – Михайло Шейтельман про угоду Трампа з Іраном

«Спалахи будуть, але це як курка без голови»: експерт оцінив, чи займеться Трамп росією після Ірану

«Не готова брати участь у всьому цьому»: Михайло Шейтельман розповів, куди пропала голова Нацбанку рф Набіуліна

Політика росії ідентична для Молдови, Грузії, Вірменії, України та Білорусі, – Тигран Авакян

Показати ще