Експерт розповів, чи почнуть українські ССО діяти на території Ірану

Військовослужбовці та політичні експерти Олександр Мусієнко та Тарас Березовець пояснили, чому Трамп вимагає капітуляції від Ірану, але не від росії, і розповіли, як Україні змінити цю ситуацію, повідомляє Politeka.
Читать на русском
війна, фронт

Про це вони розповіли у подкасті «Після війни».

«Я чекаю таких же закликів від Трампа щодо путіна. От чого не вистачає. Тоді можна буде повірити дійсно в американську рішучість і лідерство. Америка – така країна, просто треба ці кроки зробити, а їх, на жаль, немає. Тому що не можна декларувати боротьбу проти одного терориста і намагатися зрозуміти іншого. Це абсолютно взаємовиключні речі, тому має бути чітка послідовність, якщо ми вже говоримо, що є вісь зла. А це ж не ми придумали, а США, що є вісь зла. Так, є Іран, є Північна Корея, є росія. Так давайте доб'ємо всю вісь зла тоді, а не так, що будемо тут якось так, а там якось так», - стверджує Олександр Мусієнко.

За словами Тараса Березовця, на відміну від аятоли Хаменеї, із путіним у Трампа є якийсь духовний зв’язок з відомих чи невідомих причин. Однак, зауважує він, путіну не вдалося стати посередником в мирному врегулюванні на Ближньому Сході, адже всі бачать, що союзники росії програють – спершу бездарно здали режим Асада у Сирії, тепер під ударом Іран.

«Іран – це держава, яка причетна до російської збройної агресії проти України: надання балістичних ракет, 600 шахедів і технологій, матриці. Тільки за цей рік було завдано понад 20 000 ударів іранськими шахедами – це все відповідальність Ірану. Я так кажу гіпотетично, але чи можлива коли-небудь поява українських підрозділів, можливо, ССО, ГУР на території Ірану?», - міркує Тарас Березовець.

На думку Олександра Мусієнка, цього виключати не можна, тому що події розвиваються стрімко. Водночас, підкреслює він, у національних інтересах України швидка нормалізація ситуації на Близькому Сході. Тому що затягування цієї війни, пояснює експерт, хай навіть із ліквідацією аятоли Хаменеї та всього іранського уряду, призведе до того, що Україна вже не буде в центрі уваги світу, а це означає менше поставок зброї та фінансової допомоги.

Як повідомляла Politeka, Фейгін заявив, що події на Близькому Сході сильно зачеплять росію.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, чому Трамп не збирається вирішувати питання європейської безпеки.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще