Трамп або не хоче бачити природу війни, або йому так зручно, щоб укласти угоду, - Святослав Дубина

Військовий Святослав Дубина заявив, що наш карго-культ про Трампа розбився об реальність того, що його не цікавлять цінності, за які бореться Україна, його цікавить тільки вигода, повідомляє Politeka.
Читать на русском
Святослав Дубина Святослав Дубина

Про це він розповів на своєму каналі.

«Вибори в США спонукали наших вічних ждунів, що з неба щось впаде, от карго-культ, Трамп прийде – порядок наведе. І він наводить. Він наводить, як і обіцяв, в інтересах Америки. Ну, треба зазначити, що зараз узагалі політика Заходу – це політика інтересів. Не політика західних принципів, принципів демократії, що зараз Україна виборює власною кров'ю, власними життями. Тому у нас дисонанс, дисконект із Заходом, тому що вони давно вже живуть в парадигмі інтересів, і Трамп фактично це підтвердив», - стверджує Святослав Дубина.

А далі, зазначає військовий для Politeka, пішла хвиля заяв від Трампа, яка викликала у нас не найкращі емоції, і його розмова з путіним, подальші переговори з рф, що підтверджує, що верховенства права більше не існує.

Чи не найгірше, підкреслює він, що Трамп не може чи не хоче зрозуміти, через що почалася війна. Бо просто сказати, пояснює військовий для Politeka, що Байден пообіцяв Україні НАТО, а путіну, як і будь-кому би на його місці, це так сильно не сподобалося, що він змушений був напасти, - це абсолютне нерозуміння причин нашого глибинного конфлікту.

«Ми знаємо вже приклади вступу і Швеції, і Фінляндії в НАТО, і чомусь це не обурило путіна. Природа війни – це наш сусід, реальна тюрма народів, імперія зла, яка підкорила багато народів. І Україна заявила про право бути суверенною державою. А росія не бачить існування імперії без України. Трамп або не хоче бачити природу війни, або йому так зручно, щоб укласти угоду. Тобто все розглядається у рамках бізнесу», - підсумовує Святослав Дубина.

Як повідомляла Politeka, Старіков розповів, що відбувається на Покровському напрямку: «Зараз йде генеральна битва».

Також Politeka писала, що Бортник розповів, як Україні сподобатися Трампу.


Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: ціни тепер зовсім інші

Прогноз погоди в Дніпрі на тиждень з 17 по 23 липня: синоптики розповіли про сюрпризи

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 17 липня: які населені пункти лишать без звичного комфорту

Частина Миколаївської області проведе багато годин без світла: що відомо про графіки відключень на 17 липня

Частина ВПО в Миколаївській області не отримає виплати: названо вимоги, через які можуть відмовити у грошовій допомозі

Графіки відключення світла у Черкаській області на 17 липня: для яких населених пунктів день буде з тривалими вимкненнями

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Одеській області: що входить до цих наборів

До вечора без електрики: оприлюднено графіки відключення світла у Кіровоградській області на 17 липня

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Дніпропетровській області: скільки будть платити жителі тепер

Вінницьку область попередили про графіки відключень на 17 липня: світло зникне на багато годин

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 17 липня: де доведеться тривалий час бути без електропостачання

Грошова допомога для пенсіонерів та ВПО у Черкаській області: хто може розраховувати на 1000 гривень

Електрики не буде 14 годин поспіль: де у Запоріжжі запланували довгі графіки відключення світла на 17 липня

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: як українці можуть скористатися можливістю

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: кому потрібно подати заявку

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: де пасажири платитимуть набагато більше

Надбавка до пенсії в Одеській області: хто має право на призначення

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: якими тепер будуть ціни

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: хто має право на участь у програмі

Показати ще