Чи закінчиться війна в Україні у 2025-му році: експерт заінтригував новим прогнозом

Чи закінчиться війна в Україні у 2025-му році – відповідь на це питання намагаються дати аналітики і військові експерти, посадовці в НАТО і українській розвідці.
Читать на русском
війна в Україні

Надій на те, що війна в Україні може закінчиться ще у 2024-му вже ні в кого не залишилось. Тому свої прогнози українські і західні експерти вже роблять щодо того, чи можуть бойові дії в Україні закінчитися в 2025-му році.

Так, в НАТО вважають, що війна в Україні продовжуватиметься і після 2025-го року. Більш того, союзників України закликають готуватися до того, що їм потрібно буде зосередитись на підтримці України в «довгостроковій перспективі».

Своїм прогнозом щодо того, чи може закінчитися війна в Україні в 2025-му році поділився і відомий експерт, військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Чи закінчиться війна в 2025-му році.

Експерт вважає, що війна в Україні не закінчиться і до кінця 2025-го року однак до цього часу у путінської армії може закінчитись механізований ресурс. За словами Коваленка, наприкінці 2025 року або на початку 2026 року у російських окупантів буде велика механізована криза. Ворог не матиме достатньо можливостей своїм військово-промисловим комплексом компенсувати втрати.

Експерт підкреслює, що людського ресурса у ворога достатньо, а от до «повноцінної кризи» призведе саме відстутність механізованої компоненти. Кожного місяця російські окупанти втрачають стільки танків, скільки є в середньостатистичній африканській країні.

Додамо, що в українській розвідці також спрогнозували, чи може закінчитися війна в Україні в 2025-му році.

Чи закінчиться війна в 2025-му році.

За словами очільника ГУР Кирила Буданова, потік добровольців для війни проти України катастрофічно зменшується, тож ворог зіткнувся з кадровим недобором.

«Зараз Міноборони РФ намагається виправити становище. Ворог розуміє — якщо продовжиться затяжна війна, то не пізніше ніж влітку 2025 року Росія зіткнеться з дилемою: або зупиняти це все, або оголошувати повторну масштабну мобілізацію», — заявив Буданов.

Останні новини України:

В ЗСУ розкрили, де Росія накопичила сили для нового наступу: "Ви маєте знати".

Наступ на Харків: експерт назвав головну помилку РФ і зробив прогноз, що буде далі.

Новий наступ на Київ: військовий попередив про реальну загрозу та назвав терміни.


Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де шукати безпечне місце

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: як воно вдарило по гаманцях жителів

Безкоштовне житло для ВПО в Полтавській області: як знайти безпечне місце для проживання

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни в магазинах було змінено

Пасажирам у Чернівцях надали новий графік руху транспорту: що саме змінилося

Грошова допомога для ВПО в Полтавській області: як уряд змінив правила виплат

Подорожчання проїзду в Дніпрі: ціни суттєво зросли

Обмеження руху транспорту у Львові: містянам надали важливі інструкції

"Укрзалізниця" вводить новий графік руху в Одеській області: зміни зачеплять популярні поїзди

Доплати для пенсіонерів у Одеській області: на які суми можна розраховувати

В Запорізькій області пенсіонерів підтримають новою гуманітарною допомогою: що можна отримати

Жорсткі обмеження охоплять Харківську область: введено графіки відключення світла на 19 травня

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: які варіанти доступні

Графіки відключення світла у Черкаській області на 19 травня: з'явилося попередження про тривалі вимкнення

Від спеки до сильних гроз: синоптики надали прогноз погоди на тиждень з 19 по 25 травня у Харкові

Подорожчання проїзду в Закарпатській області: як сильно зросла вартість

Світло відключать на 12 годин поспіль: 19 травня триватимуть планові графіки у Дніпропетровській області

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де його шукати

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 19 травня: кому варто бути готовими до тривалих обмежень

Показати ще