Майже половина українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку: результати опитування

За півтора року в Україні кількість тих, хто вважає, що події розвиваються в правильному напрямку, зменшилася з 61% до 33%.
Читать на русском
Украина, флаг

Згідно з опитуванням, проведеним соціологічною службою Центру Разумкова, 33% українців на сьогодні вважають, що події в країні йдуть правильним курсом. На початку 2023 року таких було 61%.

Дані опитування свідчать, що частка тих, хто вважає напрямок розвитку подій в Україні правильним (33%), є меншою за частку тих, хто вважає його неправильним (47%). Проте співвідношення цих груп виглядає краще, ніж до початку повномасштабного вторгнення РФ у грудні 2021 року, коли ці показники становили відповідно 20% і 65,5%.

Зазначається, що після початку війни кількість тих, хто вважав, що події в Україні розвиваються правильно, значно зросла. У грудні 2021 року таких було 20%, у вересні-жовтні 2022 року — 51%, а в лютому-березні 2023 року — 61%.

Останнє опитування виявило тенденцію до зниження цього показника, зазначили соціологи.

Опитування проводилось з 6 до 12 червня 2024 року методом особистого інтерв'ю. У ньому взяли участь 2016 респондентів віком від 18 років, що проживають на територіях, підконтрольних Україні.

Опитування здійснювалось за стратифікованою багатоступеневою вибіркою з випадковим відбором. Структура вибірки відображає демографічний склад дорослого населення на територіях, де проводилось опитування, станом на початок 2022 року (за віком, статтю, типом населеного пункту).

Останні новини України:

Українці можуть отримати штраф за ігнорування повістки: на яку суму покарають ухилянтів

Рідного брата вже мобілізували: українець ухилився від призову, суд його суворо покарав

"Це дуже низько — ховатися": військовий присоромив чоловіків, які ховаються від призову


Графіки відключення світла у Волинській області на тиждень з 2 по 8 березня: озвучено попередження, кому підготували обмеження

Подорожчання проїзду в Полтавській області: кому і на скільки підвищили тарифи

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Запоріжжі: де видають гуманітарну допомогу

Завершення опалювального сезону 2026 в Полтавській області: коли можуть вимкнути батареї

Графіки відключення світла у Чернігові на тиждень з 2 по 8 березня: з'явився список адрес, де на багато годин будуть вимкнення

Графіки відключення світла у Сумах на тиждень з 2 по 8 березня: перелік вулиць, де довго будуть обмеження

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: що саме отримають жителі

Графік відключення газу на тиждень з 2 по 8 березня: де саме введуть обмеження

Безкоштовне житло для ВПО в Київській області: де готові підтримати та надати домівку

Графіки відключення світла у Вінниці на тиждень з 2 по 8 березня: десятки будинків охоплять довготривалі знеструмлення

Безкоштовні продукти для ВПО в Одесі: названо умови для отримання їжі

Графіки відключення світла в Запоріжжі на тиждень з 2 по 8 березня: які будинки надовго зануряться в темряву

Подорожчання проїзду у Вінницькій області: скільки тепер коштує популярний маршрут

Графіки відключення світла у Київській області на тиждень з 2 по 8 березня: в яких населених пунктах вводяться довгі обмеження

Графіки відключення світла в Одеській області на тиждень з 2 по 8 березня: де населені пункти надовго залишать без електрики

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: стало відомо про нові ціни

Графіки відключення світла у Черкаській області на тиждень з 2 по 8 березня: де на багато годин буде відсутня електрика

Подорожчання продуктів у Кіровоградській області: на що різко переписали ціни

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Кіровоградській області: куди потрібно звернутися для отримання

Показати ще