"Буде просто вкрадено": окупанти задумали незаконно вивезти зерно українців на сотні млн доларів

Цей значний запас і коштує він сотні мільйонів доларів.
Читать на русском
окупанти, російські солдати, російські війська

Як пише Politeka.net, окупанти вже вивезли кілька сот тисяч тонн зерна з тимчасово окупованих територій. Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі національного телемарафону.

"Росіяни використовують тактику початку XX століття з крадіжкою зерна і вивезенням його з України. На сьогодні ми маємо підтверджені факти, що кілька сотень тисяч тонн зернових було вивезено сумарно з Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей", – сказав Висоцький.

Він додав, на даний момент на територіях фермерів, які готувалися до посівної і планували переробити зерно (для борошна і випічки хліба), знаходилося близько 1,5 млн тонн зернових.

Цей значний запас і коштує він сотні мільйонів доларів.

"Є великий ризик, що це буде просто вкрадено і вивезено на користь Росії», - підкреслив заступник міністра.

Ми писали, окупанти намагаються захопити південь і схід України, а ЗСУ героїчно знищує його. І сьогодні, бійці 25-ї бригади показали, як радують окупантів "Стугнами-П", поділившись відео у своєму Фейсбук.

"Доброго недільного ранку!Січеславці Донецької області з ПТРК "Стугна-П" в черговий раз знищили Ординський танк! Так буде з кожним! Переможемо", - написано було в публікації.

Ми писали, Єфросиніна була вражена історіями українок про життя в окупації

Також Politeka повідомляла, що Путін готує до 9 травня гучну заяву по Україні

А ще Politeka писала, що окупанти планували диверсію з численними жертвами


Прогноз погоди з 11 по 20 березня в Харкові: до яких природних сюрпризів готуватися

Подорожчання проїзду в Полтавській області: які ціни тепер актуальні

Безкоштовне житло для ВПО в Полтавській області: хто може розраховувати на дах над головою

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: як отримати бажану підтримку

Графіки відключення світла в Івано-Франківській області на 11 березня: довгі вимкнення охоплять низку населених пунктів

Прогноз погоди з 11 по 20 березня в Запоріжжі: названо дату, коли різко стане холодніше

Графіки відключення світла у Київській області на 11 березня: названо адреси, де на багато годин зникне електрика

Грошова допомога для ВПО у Київській області: українцям нагадали про важливі умови для отримання виплат

Графіки відключення світла у Рівненській області на 11 березня: в яких насених пунктах підготували багатогодинні вимкнення

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: кому пропонують прихисток

Подорожчання продуктів в Полтавській області: магазини змінили ціни на базові товари

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 11 березня: на які населені пункти очікують багатогодинні вимкнення

Нова система оплати за проїзд у Тернопільській області: жителів попередили про нововведення

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 11 березня: де на українців чекають жорсткі обмеження

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Києві: який саме вид підтримки можна отримати

Графіки відключення світла у Полтавській області на 11 березня: де українці довго будуть без електрики

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Львівській області: де можна отримати допомогу, подробиці

Графіки відключення світла у Сумах на 11 березня: названо вулиці, які на багато годин залишаться без електрики

Грошова допомога для ВПО у Харківській області: на які виплати можуть розраховувати переселенці в березні

Показати ще