"Все одно хто в їх прицілі": у Маріуполі окупанти зруйнували тільки побудований Дитячий реабілітаційний центр

Також люди відзначають, що окупантам все одно хто в їх прицілі – люди, будинки, сади, лікарні або драматичний театр.
Читать на русском
"Все одно хто в їх прицілі": у Маріуполі окупанти зруйнували тільки побудований Дитячий реабілітаційний центр

Міська рада Маріуполя повідомила, що ще один приклад співпраці Маріуполя з міжнародними партнерами перетворився на руїни. Окупанти обстріляли тільки побудований дитячий реабілітаційний центр.

"Цей сучасний медичний об'єкт ми побудували спільно з Європейським інвестиційним банком. Місце, покликане рятувати дитячі життя, знищено тими, хто вирішив нас насильно «звільнити». Очевидно, звільнити від світу, від розвитку, від таких сучасних центрів реабілітації. Звільнити від самого права на життя", - пишуть у міськраді.

Також люди відзначають, що окупантам все одно хто в їх прицілі – люди, будинки, сади, лікарні або драматичний театр. І поки ворог з байдужістю знищує Маріуполь, весь цивілізований світ повинен проявити вищий ступінь консолідації, щоб зупинити зло.

"Адже зло ніколи не зупиняється саме. І якщо його не зупинити в Україні зараз, воно прийде в кожен європейський дім», - також сказано в заяві міської ради.

Також Генеральний штаб ЗСУ опублікував відео з черговим збитим літаком російських окупантів.

"Ще один нещодавно знищений російський літак "прикрашає" українські поля. Сили протиповітряної оборони Командування Повітряних Сил ЗСУ та сухопутні війська ЗС України продовжують збивати ворожу техніку. Хоча, за заявами різного роду російських пропагандистів, Українська ППО вже давно знищена. І, судячи зі "статистики" окупантів, вже кілька разів", - йдеться в повідомленні Генштабу.

Нагадавши, українці показали, чому Херсонщина залишається Україною

Також Politeka повідомляла, що руїни і колони техніки: на фото з супутника потрапили позиції окупантів на Харківщині

А ще Politeka писала, що з початку війни в Україні загинуло вже 135 дітей, троє підірвалися на міні: дані за добу


Підвищення тарифів на комунальні послуги в Хмельницькій області: як змінилися ціни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: в цьому місяці вже діють нові ціни

Грошова допомога на догляд для пенсіонерів в Кіровоградській області: в 2026 році виплата зросла, хто отримає більше

Прогноз погоди на тиждень з 19 по 25 січня у Києві: коли вдарять найбільші морози

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Запоріжжі: кому доступно та що потрібно для оформлення

Графіки відключення світла в Полтавській області на тиждень з 19 по 25 січня: де українці надовго залишаться без електрики

Графіки відключення світла у Вінниці на тиждень з 19 по 25 січня: частину міста надовго лишать без електрики

Дефіцит продуктів у Одесі: з якими популярними товарами виникли складнощі

Графіки відключення світла в Івано-Франківській області на тиждень з 19 по 25 січня: де вводяться довготривалі обмеження

Графіки відключення світла в Одеській області на 19 січня: ДТЕК запроваджує додаткові обмеження

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернігівській області: які ціни оголосили

Відключення світла в Полтавській області 19 січня: додаткові графіки від обленерго

Відключення світла в Вінницькій області 19 січня: обленерго оголосило нові графіки

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Харківській області: українцям повідомили про допомогу

Графіки відключення світла у Житомирській області на тиждень з 19 по 25 січня: де вулиці залишаться без електрики на багато годин

Подорожчання яєць в Одеській області: розцінки помітно зросли

Графік відключення води на тиждень з 19 по 25 січня в Харківській області: де саме діятимуть обмеження

Грошова допомога на догляд для пенсіонерів в Київській області: скільки можна отримати в 2026 році

Графіки відключення світла у Рівненській області на тиждень з 19 по 25 січня: де українці надовго залишаться без електропостачання

Показати ще