Почалися нові переговори з РФ: що говорять у Раді

Переговори продовжаться, але про результати стане відомо пізніше.
Читать на русском
Переговори, РФ, Україна Переговори, РФ, Україна

У "Слузі народу" заявили про продовження переговорного процесу з РФ, що стосується припинення війни

Цього вівторка, 15-го березня, відновляться переговори в рамках четвертого раунду, щодо припинення бойових дій Росії проти України, і цей діалог проходитиме у форматі онлайн-конференції. Про це, посилаючись на відомості, отримані від народного депутата і члена української делегації, Давида Арахамію, у своєму Telegram-акаунті, пише "24-й канал".

Нагадаємо-4-й раунд переговорів між нашою країною і РФ почався в понеділок, 14-го березня. Однак обидві сторони змушені були взяти паузу, вирішивши продовжити зустріч на наступний день, тобто сьогодні.

Втім, зараз про всі деталі та подробиці, які будуть винесені на обговорення, сторони, на жаль, не повідомляють.

Також, радник глави Офісу Президента, Михайло Подоляк, напередодні повідомляв - переговори Москви з Києвом можуть закінчитися укладенням мирної угоди, але тільки в тому випадку, якщо Україні нададуть додаткові гарантії безпеки.

До слова, до цього на "Politeka" писали про те, що у Києві вводять комендантську годину на дві доби.

Також раніше ми інформували про те, що військові РФ взяли в полон Київського рятувальника, який займався евакуацією людей.

А до цього наш портал повідомляли про те, що окупанти готують нові атаки з повітря.

Опубліковано:
Теги:

Подорожчання проїзду в Кропивницькому: яку ціну було встановлено

Безкоштовне житло для ВПО у Кіровоградській області: де можуть надати необхідну підтримку

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: хто має право на отрмання цієї допомоги

Перерахунок пенсії в Харківській області: на що можуть розраховувати українці

Дефіцит продуктів в Дніпропетровській області: які товари можуть стати рідкістю

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: суми в платіжка знову виросли

Прогноз погоди на тиждень 17 по 23 серпня в Дніпрі: коли очікувати похолодання

Графік відключення води на тиждень з 17 по 23 серпня у Дніпрі: хто може залишитися без постачання

Графіки відключення світла у Вінницькій області на тиждень з 17 по 23 серпня: де без електрики доведеться провести багато годин

Дефіцит продуктів в Харкові: який товар почав зникати з полиць магазинів

Прогноз погоди на тиждень 17 по 23 серпня в Києві: про які несподіванки попередили синоптики

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що можуть отримати українці

Київстар вводить зміни в Дніпропетровській області: як зміниться інтернет і зв'язок з 18 серпня

Пенсія в Миколаївській області: кому можуть припинити виплату

Без електрики і комфорту: вводять графіки відключення світла у Миколаївській області на тиждень з 17 по 23 серпня

Графіки відключення світла у Полтавській області на тиждень з 17 по 23 серпня: які адреси надовго опиняться без електроенергії

Перерахунок пенсії в Дніпропетровській області: як можуть збільшитися виплати

Світло знову під питанням: де будуть довгі графіки відключень у Кіровоградській області на тиждень з 17 по 23 серпня

Подорожчання продуктів у Харківській області: як збільшилися ціни

Показати ще