Окупанти вдалися до нової небезпечної тактики проти українців: «Використовують підрозділи…»

ЗСУ повідомили, як змінилася ситуація з російським вторгненням.
Читать на русском
окупанти, російські військові, скрін

Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу Збройних сил України. Як пише Politeka.net, оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на 06.00 8 березня повідомили на сторінці Генштабу в Фейсбук.

Розпочато тринадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник продовжує наступальну операцію, але темп просування його військ значно уповільнився.

Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію у межах Південної, Східної та Північної операційних зон по визначених рубежах.

На Сіверському напрямку триває героїчна оборона міста Чернігова.

Сили оборони міста Києва продовжують захищати столицю по зовнішньому рубежу оборони та на додатково визначених напрямках.

У Південній операційній зоні проводиться оборонна операція вздовж державного кордону та здійснюється прикриття морського узбережжя, ведуться оборонні бої у передмісті Миколаєва.

На інших напрямках триває стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони у визначеній операційній зоні.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює успішне відбиття ракетно-авіаційних ударів та засобів повітряного нападу противника, протиповітряне прикриття критичних об’єктів України та угруповань військ.

Окупанти деморалізовані та все частіше вдаються до мародерства та порушень норм Міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних конфліктів.

Так у Харківській, Сумській, Чернігівській та Київській областях, на територіях що тимчасово зайняті російськими окупантами широко фіксуються факти, грабежі, насильницьких дії щодо місцевих мешканців, захоплення цивільних помешкань, використання сільськогосподарських ангарів для стоянки військової техніки, облаштування вогневих позицій в густонаселених районах та об’єктах цивільної інфраструктури.

На територіях Херсонської та Миколаївської областей, що тимчасово зайняті ворогом, після 24 лютого 2022 року, для впливу на місцеве населення окупанти використовують підрозділи психологічної боротьби. За наявною інформацією створено до 10 тактичних груп психологічної боротьби із завданнями, щодо проведення пропагандистської роботи з місцевим населенням.

Окупанти залякують населення північної частини тимчасово окупованої території АР Крим наступом Збройних Сил України. Крім того, ФСБ створює там оперативні групи для роботи з населенням, зокрема для виявлення спротиву.

Боротьба триває! Разом переможемо! Слава Україні!

Нагадаємо про третій раунд переговорів: Подоляк розповів, про що домовилися українська і російська делегації

Як повідомляла Politeka, у Миколаєві крилата ракета потрапила в казарму, багато загиблих і постраждалих: "Підло і цинічно, коли люди спали".

Також Politeka писала, що окупанти готуються до штурму Києва: про що стало відомо Генштабу ЗСУ


Обмеження руху транспорту в Чернівцях: де надовго перекрили проїзд для українців

Новий графік руху транспорту в Івано-Франківській області: містян повідомили про важливі зміни

Дефіцит продуктів у Києві: з якими товарами виникли найбільші проблеми

Знижка на оплату комунальних послуг в Харкові: хто з українців зможе платити значно менше

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Запоріжжі: хто отримає бажану підтримку

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: хто може чекати на понад 6 тисяч від держави

Подорожчання гречки у Запоріжжі: як саме змінилися ціни в магазинах

Подорожчання проїзду в Полтаві: кому доводиться платити більше

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Київській області: вже оголошено про нові ціни

Грошова допомога для ВПО в Одеській області: хто і на яку підтримку може розраховувати у 2026 році

Робота для пенсіонерів в Україні: кому готові щомісяця виплачувати до 45 000 гривень

Грошова допомога для ВПО у Київській області: що робити, якщо виплати не надійшли

Відключення світла в Одеській області 18 та 19 січня: термінове попередження від ДТЕК

Компенсація за оренду житла для переселенців у Харкові: на що можуть розраховувати українці

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Харкові: жителям розповіли про процес отримання

Грошова допомога для ВПО та пенсіонерів у Запоріжжі: хто може отримати зимову виплату

Безкоштовне житло для ВПО в Одесі: хто саме отримає

Графіки відключення світла в Полтавській області на 18 січня: де будинки знеструмлять на 12 годин поспіль

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: які ціни вступили в дію вже з цього місяця

Показати ще